reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal Digitaal bez RTL Crime i RTL Lounge

dodano: 2022-10-04 22:44
autor: RO | źródło: parabola.cz

RTL Crime Nederland Płatne kanały tematyczne RTL zniknęły z holenderskiej platformy satelitarnej Canal Digitaal. Zgodnie z zapowiedziami od 1 października br. nie są już nadawane RTL Crime i RTL Lounge. W ten sposób właściciel chce uchronić abonentów przed dużymi podwyżkami. Canal Digitaal nadaje na satelicie Astra 3B (23,5°E).

Canal Digitaal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator nie był w stanie zawrzeć nowej umowy dystrybucyjnej z RTL Nederland w sprawie dalszej dostępności niektórych kanałów RTL w platformie Canal Digitaal. Główne stacje RTL 4, RTL 5, RTL 7, RTL 8 i RTL Z pozostają w platformie i to jest dla widzów najważniejsza informacja.

W związku z wygaśnięciem obecnej umowy z RTL Nederland, nowa umowa przewiduje znaczący wzrost opłaty przesyłowej. Chcąc utrzymać cenę pakietu możliwie na najniższym poziomie, operator postanowił wycofać z oferty satelitarnej RTL Crime i RTL Lounge.

Przekaz obu stacji został zakończony z tp. 208 (11,856 GHz, pol. V, SR:29900, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK) satelity Astra 3B (23,5°E).

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...