reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

Sport w polskiej TV 8.10.2022

dodano: 2022-10-06 18:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Transmisje live z Mistrzostw Świata siatkarek tylko Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
1/2 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt

16:00 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
1/2 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Warta Poznań

Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Real Madryt

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Family

18:00 Koszykówka mężczyzn: NBA Abu Dhabi Games 2022:
Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Warta Poznań

Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Lechia Gdańsk
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Southampton FC

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - Athletic Bilbao
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Real Madryt

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Warta Poznań

Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia - Lechia Gdańsk
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - AC Ajaccio
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Reims - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

05:00 Formuła 1: Grand Prix Japonii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

08:00 Formuła 1: Grand Prix Japonii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Sassuolo Calcio - Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AC Milan - Juventus FC

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Bologna FC - UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
UD Almeria - Rayo Vallecano 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Atletico Madryt - Girona FC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Reims - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - AC Ajaccio
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Portimonense SC - FC Porto
Komentarz: Eryk Szpruch
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - AC Ajaccio
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Portimonense SC - FC Porto
Komentarz: Eryk Szpruch
 
Eurosport 1

07:30 Snooker: Hongkong Masters:
1/2 finału

11:00 Kolarstwo szosowe: Giro di Lombardia:
Wyścig
 
Eurosport 2

13:00 Snooker: Hongkong Masters:
1/2 finału


 
Golf Channel

14:00 Golf: DP World Tour, Madryt:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

23:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
3. runda
 
Motowizja

14:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig

15:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
FC Saint Johnstone - Celtic FC

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praga

19:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Dominikana - Kanada
 
Polsat Sport Premium 2

13:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Włochy - Chiny

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Volendam - AFC Ajax

 
Polsat Sport Premium 3

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Brazylia - Belgia



 
Polsat Sport

07:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio:
1/2 finału

09:00 Tenis: ATP World Tour, Tokio:
1/2 finału

12:00 Tenis: ATP World Tour, Astana:
1/2 finału

15:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
USA - Tajlandia

17:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Serbia - Turcja

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Niemcy


02:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SC Corinthians Paulista - Athletico Paranaense

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Carson: 
Sebastian Fundora - Carlos Ocampo
 
Polsat Sport Extra

10:30 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Cagliari:
Wyścig kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Barkom Każany Lwów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice
 
Polsat Sport Fight

14:45 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Cagliari:
Wyścig  mężczyzn

20:00 Boks: Gala, Ruda Śląska: 
Robert Talarek - Thodoris Ritzakis
 
Polsat Sport News

14:00 Tenis: ATP World Tour, Astana:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: A-League: 
Perth Wildcats - Illawarra Hawks

13:30 Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata:
Finały - kobiety

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Frutti Extra Bursaspor - Türk Telekom

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Telekom Baskets Bonn - Brose Bamberg

01:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Bathurst:
Wyścig 1
 
TVP Sport

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Artur Siódmiak

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Warta Poznań
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Polska - Niemcy 
Komentarz: Jacek Laskowski, Natalia Bamber-Laskowska
 
Viaplay

05:00 Golf: LIV Golf Invitational, Bangkok: 
2. runda 
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring:
Kwalifikacje 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - FC St. Pauli

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Darmstadt 98 - Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Mateusz Juza

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hansa Rostock - SC Paderborn 07

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

15:15 Wyścigi samochodowe: DTM Trophy Hockenheimring:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - RB Lipsk
Komentarz: Wojciech Piela, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - FC Schalke 04
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - VfL Wolfsburg
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Leicester City
Komentarz: Szymon Ratajczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Southampton FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Brentford FC
Komentarz: Tomasz Górski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Stoke City - Sheffield United
Komentarz: Michał Skiba

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Bath Rugby - Gloucester Rugby

16:00 Wyścigi samochodowe: W Series, Suzuka:
Wyścig

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
HV71 - Linköping

18:00 Baseball: Liga MLB:
Guardians - Rays

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Tottenham Hotspur
Mateusz Juza & Paweł Grabowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund - Bayern Monachium

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

18:30 Sporty walki: Glory Kickboxing - Collision 4:
Badr Hari - Alistair Overeem
Komentarz: Daniel Dziubicki

18:30 Wyścigi motocyklowe: FIM Supercross Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose - Nashville
Komentarz: Patryk Rokicki, Piotr Chłystek

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hamburger SV - 1. FC Kaiserslautern
Komentarz: Kamil Kania

21:00 Dart: World Grand Prix Darts:
1/2 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

22:00 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Mariners

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota - Dallas

01:30 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mets - Padres

02:30 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Phillies


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...