dodano: 2022-10-08 20:31 | aktualizacja:
2022-10-09 14:05
autor: Janusz Sulisz |
źródło: Satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
14:30
Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
Finał
Iga Świątek -
Barbora Krejcikova
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
CANAL+ Sport
15:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
17:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais – FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
20:00
Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Manchester United
Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Łuczak
CANAL+ Sport 2
13:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – AS Monaco
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski
16:15
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - RCD Espanyol
Komentarz: Cezary Olbrycht, Grzegorz Kaczmarczyk
18:30
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Igor Lewczuk
CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
CANAL+ Sport 5
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Unicaja Malaga - Real Madryt
16:15
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - RCD Espanyol
Komentarz: Cezary Olbrycht, Grzegorz Kaczmarczyk
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Cazoo Baskonia - Lenovo Tenerife
Eleven Sports 1
05:00 Formuła 1: Grand Prix Japonii:
Parada kierowców
07:00 Formuła 1: Grand Prix Japonii:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
12:30
Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - Empoli FC
Komentarz: Michał Wszołek, Filip Kapica
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
18:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Celta Vigo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
Eleven Sports 2
13:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - AS Monaco
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
15:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - Spezia Calcio
Komentarz: Michał Wszołek, Piotr Czachowski
20:45
Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - US Lecce
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski
Eleven Sports 3
14:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - Real Betis Balompié
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - Empoli FC
Komentarz: Michał Wszołek, Filip Kapica
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - Hellas Verona
Komentarz: Patryk Mirosławski
18:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
Eurosport 1
14:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de Romandie:
Etap 3
15:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Tours:
Wyścig
19:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Waterloo:
Wyścig kobiet
21:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Waterloo:
Wyścig mężczyzn
Eurosport 2
13:00 Snooker: Hongkong Masters:
Finał
Golf Channel
14:00 Golf: DP World Tour, Madryt:
Finał
Komentarz: Jacek Person
23:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
Finał
Motowizja
15:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig
15:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig
20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Concord:
Wyścig
Polsat Sport Premium 1
12:30
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chiny - Belgia
15:30
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Japonia - Holandia
18:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Portoryko - Argentyna
Polsat Sport
12:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Losowanie grup
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Aluron CMC Warta Zwiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
PSG Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów
23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
Fluminense FC - America Mineiro
Polsat Sport Extra
09:30 Tenis: ATP World Tour, Tokio:
Finał
12:30 Tenis: ATP World Tour, Astana:
Finał
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek
21:00 Piłka nożna: Major League Soccer:
New York Red Bulls - Charlotte FC
Polsat Sport News
09:30 Tenis: ATP World Tour, Tokio:
Finał
12:40 Piłka nożna: Fortuna 1.Luiga:
Arka Gdynia - Stal Rzeszów
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek
21:00 Piłka nożna: Major League Soccer:
New York Red Bulls - Charlotte FC
Sportklub
13:30 Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata:
Finały mężczyzn
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Unicaja Malaga - Real Madryt
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB:
AS Monaco - Gravelines-Dunkerque
TVP Sport
12:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Losowanie grup
14:30 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy U-23, Tarnów:
Zawody
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Sebastian Ułamek
17:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki
Viaplay
04:00 Golf: LIV Golf Invitational, Bangkok:
3. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person
10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Michał Fiałkowski
13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Huddersfield Town - Hull City
Komentarz: Kamil Kania
13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski
13:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim 1846 - Hannover 96
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg - Holstein Kiel
13:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Sandhausen - 1. FC Magdeburg
14:00 Piłka ręczna mężczyzn: liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - THW Kiel
Komentarz: Tomasz Górski
14:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig
15:00
Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Leeds United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela
15:00
Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Jarosław Koliński
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz
15:30 Wyścigi samochodowe: DTM Trophy Hockenheimring:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski
15:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig
16:00 Piłka ręczna mężczyzn: liqui Moly Handball Bundesliga:
Lemgo-Lippe - Flensburg-Handewitt
16:00 Rugby: Premiership Rubgy:
Wasps - Northampton Saints
17:30
Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC - SC Freiburg
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Piotr Majchrzak
17:30
Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Liverpool FC
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka
19:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mateusz Juza, Wojciech Górski
20:00
Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Manchester United
Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Łuczak
20:30 Dart: World Grand Prix Darts:
Finał
Komentarz: Kuba Łokietek
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.