reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

Sport w polskiej TV 9.10.2022

dodano: 2022-10-08 20:31 | aktualizacja: 2022-10-09 14:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Everton FC - Manchester United. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:30 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
Finał
Iga Świątek - Barbora Krejcikova 
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Radomiak Radom

Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Radomiak Radom

Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais – FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: Premier League: 
Everton FC - Manchester United

Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Łuczak
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – AS Monaco
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - RCD Espanyol
Komentarz: Cezary Olbrycht, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - Villarreal CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Radomiak Radom

Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga - Real Madryt

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - RCD Espanyol
Komentarz: Cezary Olbrycht, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Cazoo Baskonia - Lenovo Tenerife
 
Eleven Sports 1

05:00 Formuła 1: Grand Prix Japonii:
Parada kierowców

07:00 Formuła 1: Grand Prix Japonii:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - Empoli FC
Komentarz: Michał Wszołek, Filip Kapica

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Celta Vigo

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - AS Monaco
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - Spezia Calcio
Komentarz: Michał Wszołek, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - US Lecce
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - Real Betis Balompié
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC - Empoli FC
Komentarz: Michał Wszołek, Filip Kapica

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - Hellas Verona
Komentarz: Patryk Mirosławski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

14:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Tour de Romandie:
Etap 3

15:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Tours:
Wyścig

19:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Waterloo:
Wyścig kobiet

21:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Waterloo:
Wyścig mężczyzn
 
Eurosport 2

13:00 Snooker: Hongkong Masters:
Finał

 
Golf Channel

14:00 Golf: DP World Tour, Madryt:
Finał
Komentarz: Jacek Person

23:00 Golf: PGA Tour, Las Vegas:
Finał
 
Motowizja

15:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig

15:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Concord:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

12:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata:
Chiny - Belgia

15:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Japonia - Holandia

18:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Portoryko - Argentyna
 
Polsat Sport

12:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Losowanie grup

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zwiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fluminense FC - America Mineiro
 
Polsat Sport Extra

09:30 Tenis: ATP World Tour, Tokio:
Finał

12:30 Tenis: ATP World Tour, Astana:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek

21:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York Red Bulls - Charlotte FC
 
Polsat Sport News

09:30 Tenis: ATP World Tour, Tokio:
Finał

12:40 Piłka nożna: Fortuna 1.Luiga:
Arka Gdynia - Stal Rzeszów

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek

21:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York Red Bulls - Charlotte FC
 
Sportklub

13:30 Tenis stołowy: Mistrzostwa Świata:
Finały mężczyzn

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga - Real Madryt

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
AS Monaco - Gravelines-Dunkerque
 
TVP Sport

12:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Losowanie grup

14:30 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy U-23, Tarnów:
Zawody
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Sebastian Ułamek

17:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki
Viaplay

04:00 Golf: LIV Golf Invitational, Bangkok: 
3. runda 
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

10:00 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Huddersfield Town - Hull City
Komentarz: Kamil Kania

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - Holstein Kiel

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - 1. FC Magdeburg

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - THW Kiel
Komentarz: Tomasz Górski

14:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Crystal Palace - Leeds United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
West Ham United - Fulham FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Jarosław Koliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln 
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz 

15:30 Wyścigi samochodowe: DTM Trophy Hockenheimring:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Fiałkowski

15:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: liqui Moly Handball Bundesliga:
Lemgo-Lippe - Flensburg-Handewitt

16:00 Rugby: Premiership Rubgy:
Wasps - Northampton Saints

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - SC Freiburg
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Piotr Majchrzak 

17:30 Piłka nożna: Premier League: 
Arsenal FC - Liverpool FC
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mateusz Juza, Wojciech Górski

20:00 Piłka nożna: Premier League: 
Everton FC - Manchester United
Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Łuczak

20:30 Dart: World Grand Prix Darts:
Finał
Komentarz: Kuba Łokietek


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...