reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-25 - 2023-09-26

Sport.pl partnerem rozgrywek Ekstraklasy Games

dodano: 2022-10-09 16:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

PKO Bank Polski Ekstraklasa Games Sport.pl (Agora) oraz Ekstraklasa ogłosiły rozpoczęcie współpracy przy esportowym turnieju PKO Bank Polski Ekstraklasa Games z udziałem klubów piłkarskich. Będzie to 5. sezon turnieju w grze „EA Sports FIFA 23”. W ramach partnerstwa redakcja serwisu sport.pl będzie przygotowywać relacje z tego wydarzenia oraz prowadzić streamy na platformie Twitch. Dziennikarze sport.pl otrzymają także dostęp do ekskluzywnych treści związanych z rozgrywkami.

PKO Bank Polski Ekstraklasa Games


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozgrywki PKO BP Ekstraklasa Games są organizowane od 2018 roku przez Ekstraklasę wspólnie z partnerami. Teraz do tego grona dołącza serwis sport.pl.

Redakcja esportowa sport.pl zaprosi swoich czytelników do śledzenia rozgrywek PKO BP Ekstraklasy Games, które rozpoczęły się w sobotę, 8 października br. i potrwają do kwietnia 2023 roku. W serwisie publikowane będą relacje z zawodów, informacje o zawodnikach i analizy związane z rozgrywkami. Dodatkowo, dzięki partnerstwu z Ekstraklasą, dziennikarze sport.pl będą mieli dostęp do ekskluzywnych materiałów związanych z turniejem.

- Symulatory piłkarskie, a w szczególności popularna seria „FIFA”, to połączenie świata gamingu, esportu i sportu. Poprzednie edycje Ekstraklasa Games wyróżniały się pozytywnymi emocjami oraz rywalizacją na najwyższym poziomie. Jestem pewien, że podobnie będzie także w najbliższym sezonie i ogromnie cieszę się, że sport.pl będzie miał w tym swój udział

- mówi Patryk Stec, szef Działu Esportowego w sport.pl.


W ciągu czterech dotychczasowych edycji Ekstraklasy Games odnotowano łącznie ponad 45 tys. rejestracji do zmagań online. Dzięki statusowi „Official League Qualifier” oraz licencji od wydawcy gry EA Sports zawodnicy turnieju, jako jedyni w Polsce, zyskiwali awans do fazy play-in EA Sports FIFA Global Series (więcej tutaj).

- Z sezonu na sezon esportowy turniej Ekstraklasy rozwija się, zyskując nowych odbiorców oraz partnerów - mówi Bartosz Orzechowski, prowadzący projekt z ramienia Ekstraklasy. - W najnowszej edycji planujemy otworzyć się na kluby Fortuna 1. Ligi, ale także organizujemy otwarte turnieje dla amatorów, torując im ścieżkę awansu do finałów. Pracujemy też nad tym, by turniej docierał do coraz szerszej widowni - zarówno w telewizji, jak i online. Tym bardziej cieszy nawiązanie współpracy z serwisem sport.pl, mocno rozwijającym się w esporcie. Jestem przekonany, że obie strony skorzystają na tym partnerstwie - zarówno Ekstraklasa Games pod kątem zasięgów, jak i sport.pl, który zyska atrakcyjny i ekskluzywny content dla swoich czytelników - dodaje.


Jak czytamy w komunikacie, sport.pl mocno stawia na rozwój działu esportowego i aktywnie rozwija partnerstwa z organizacjami z obszaru esportu (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...