reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Italia bez National Geographic

dodano: 2022-10-10 17:40
autor: RO | źródło: tvdigitaldivide.it/satkurier.pl

Sky Italia 1 października 2022 r. kanały National Geographic i Nat Geo Wild oraz ich wersje z godzinnym opóźnieniem programu (tzw. Timeshift) zostały na stałe zamknięte w platformie satelitarnej Sky Italia. Cała zawartość NGC jest dostępna wyłącznie w Disney+. Sky Italia nadaje z satelitów Eutelsat Hot Bird 13°E.

Potworne węże National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla abonentów Sky Italia nie są już dostępne kanały National Geographic, NatGeo +1, NatGeoWild i NatGeoWild +1. Na liście kanałów zajmowały pozycje od 407 do 410.

Pierwsze kanały tematyczne z oferty Fox Networks Group Italy pojawiły się we Włoszech na płatnej platformie Stream w 2000 roku. W kolejnych latach wraz z narodzinami Sky Italia zostały przeniesione na nową platformę, należącą ówcześnie do Ruperta Murdocha. Nawet jeśli kultowy nadawca z filmami dokumentalnymi o przyrodzie i społeczeństwie przestaje istnieć we Włoszech, to jego zawartość i obszerny katalog treści pozostanie w platformie streamingowej Disney+.

Od 1 października 2019 r. w Sky Italia nie można oglądać Nat Geo People, Fox Animation, Fox Comedy czy Disney XD. Najważniejsze kanały z portfolio National Geographic, Foxa i Disneya wciąż były dostępne, ale w późniejszych latach także i te zostały wycofane.

Na początku tego roku Sky Italia nie przedłużyło umowy na płatne kanały z rodziny Mediaset (Premium Crime, Premium Stories, Premium Action, Premium Cinema 1, Premium Cinema 1+24, Premium Cinema 2, Premium Cinema 3).

Za to rośnie konkurencja ze strony platform streamingowych (Netflix, Disney+, Apple TV+, Paramount+), a jednocześnie spada liczba subskrybentów platformy satelitarnej Sky Italia, której grozi utrata wszystkich kultowych kanałów tematycznych.

Źródło: tvdigitaldivide.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...