reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „Ninja Warrior Polska” 6 w Polsacie

dodano: 2022-10-11 15:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Ninja Warrior Polska We wtorek, 11 października br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 7. odcinek 6. sezonu polskiego programu „Ninja Warrior Polska”, którego producentem, na licencji Dentsu Japan, jest Jake Vision, a prowadzącą Karolina Gilon. Zmagania zawodników skomentują Jerzy Mielewski oraz Łukasz Jurkowski „Juras”. Będzie to finał tej serii. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanału TV6.

„Ninja Warrior Polska” Polsacie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, zapnijcie pasy - przed nami finał szóstego sezonu programu „Ninja Warrior Polska”. To będzie wielkie widowisko i mega adrenalina. Na torze staną najlepsi z najlepszych oraz ci, którzy wykazali się jeszcze większymi nadludzkimi siłami, zwyciężając na Power Tower - przeszkodach zawieszonych na wysokości 12 metrów, sprawdzających siłę mięśni, tempo i odwagę. Ścigali się na niej zawodnicy z najlepszym czasem, którzy ukończyli tor eliminacyjny. Ten, który wygrał wyścig, dostał złoty bilet - gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Wśród niekwestionowanych herosów po wygranej na Power Tower znaleźli się: Filip Warzecha - 23-letni górnik z Rudy Śląskiej, Przemysław Jańczuk - 27-letni trener personalny z Warszawy, Hubert Przytuła - 29-letni zawodnik olimpijski we wspinaczce na czas z Lublina, Witalij Orichowski - 26-letni trener akrobatyki i przedsiębiorca z Wrocławia, Paweł Murawski - 33-letni trener ninja z Warszawy i Jakub Zawistowski - 32-letni zawodnik ninja z Warszawy.

Droga do finału szóstego sezonu programu „Ninja Warrior Polska” najlepszych zawodników ninja to były miesiące wyrzeczeń, treningów, potu i łez. Teraz czeka na nich ta najtrudniejsza próba. Przed finalistami trzy etapy walki: pierwszy i drugi tor z limitem czasowym i trzeci bez limitu, ale za to ekstremalnie trudny. Ten z herosów, który pokona wszystkie tory, stanie pod górą Midoriyama i zawalczy o główną nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych. Widzowie będą świadkami niesamowitej precyzji, siły, energii, zwinności, determinacji i szybkości. Czy widzowie doczekają się pierwszego w Polsce zdobywcy Góry Midoriyama? To będą prawdziwe igrzyska mocy, komentowane przez Karolinę Gilon, Łukasza Jurkowskiego „Jurasa” i Jerzego Mielewskiego.

Finał szóstego sezonu programu „Ninja Warrior Polska” wyemitowany zostanie premierowo we wtorek, 11 października br. o godzinie 20:05 na antenie Polsatu (więcej tutaj).
 
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Cyfrowy Polsat
Łukasz Jurkowski „Juras”, Karolina Gilon i Jerzy Mielewski w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Cyfrowy Polsat
Łukasz Jurkowski „Juras”, Karolina Gilon i Jerzy Mielewski w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon podczas promocji programu „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Karolina Gilon podczas promocji programu „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF


„Ninja Warrior Polska” - sezon 6., emisja we wtorki o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą oglądać widzowie kanału TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...