reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport News pokaże I Europejski Kongres Sportu i Turystyki

dodano: 2022-10-12 16:24 | aktualizacja: 2022-10-18 14:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: polsatsport.pl

I Europejski Kongres Sportu i Turystyki Kilkuset znamienitych gości, w tym przedstawiciele administracji publicznej i samorządowej, władze związków sportowych, trenerzy, zawodnicy, eksperci, dziennikarze i przedstawiciele wszystkich najważniejszych dyscyplin pojawią się w Zakopanem w dniach 18-20 października 2022 roku na I Europejskim Kongresie Sportu i Turystyki, aby rozmawiać o wyzwaniach, które stoją przed sportem w trzeciej dekadzie XXI wieku. Transmisja tego wydarzenia na kanale Polsat Sport News. Głównym partnerem medialnym wydarzenia została Grupa Polsat Plus. Dziennikarze naszej stacji będą prowadzić panele dyskusyjne z udziałem ekspertów.

kongres-sbn.pl
I Europejski Kongres Sportu i Turystyki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Jako Grupa Polsat Plus bardzo cieszymy się z podjętej inicjatywy i faktu, że możemy zostać partnerem medialnym I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki w Zakopanem. Polski sport na każdym szczeblu potrzebuje inspiracji, wymiany myśli, idei oraz merytorycznej i analitycznej dyskusji. Jestem przekonany, że takie ścieranie się poglądów zapewnią znakomici eksperci ze swoich dziedzin, prezesi związków sportowych i osoby, które decydują o istotnych przedsięwzięciach. Zgromadzeni w jednym miejscu eksperci zagwarantują świetną dyskusję z wieloma ciekawymi spostrzeżeniami. My jako Grupa Polsat Plus zapewniamy nie tylko promocję wydarzenia, ale również obsługę paneli dyskusyjnych, które będą prowadzone przez naszych najlepszych dziennikarzy. Od samego początku istnienia stacji jesteśmy blisko polskiego sportu w każdym jego wydaniu. Inwestujemy w popularyzację siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Pokazujemy mecze zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Nie zapominamy o sportach zimowych. Tym bardziej cieszymy się, że wydarzenie będzie miało miejsce w Zakopanem, które ponownie stanie się stolicą polskiego sportu – powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

Dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus, która została głównym partnerem medialnym I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki, najlepsi i najbardziej rozpoznawalni dziennikarze tej stacji poprowadzą panele dyskusyjne. Będą to m.in. Bożydar Iwanow, Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski, Cezary Kowalski, Aleksandra Szutenberg czy Przemysław Iwańczyk. W roli panelistów wystąpią także Marian Kmita, dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat, oraz Piotr Pykel, zastępca dyrektora ds. sportu Telewizji Polsat.
 

– I Europejski Kongres Sportu to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom całego środowiska sportowego. Zapraszamy najważniejsze osoby ze środowiska sportowego, aby mogły przez kilka dni odpowiadać o strategicznych projektach, inicjatywach i tematach, które najbardziej interesują kibiców i społeczeństwo. Panele, które znajdują się w agendzie są różnorodne. Nie zapominamy o pandemii oraz rozwoju sportu w przyszłości. Sporo czasu poświęcimy również turystyce czy szkoleniu młodzieży. Jako zespół kongresu bardzo cieszymy się, że dołącza do nas tak znany partner medialny. Grupa Polsat Plus od lat wspiera rozwój sportu w Polsce, kształtuje upodobania milionów kibiców i wpływa na dynamiczny rozkwit wielu dyscyplin. Udział najlepszych dziennikarzy w Polsce sprawia, że wzrasta prestiż naszej inicjatywy – powiedziała Iwona Niedźwiedź, rzecznik prasowy I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki.

Plan transmisji - I Europejski Kongres Sportu i Turystyki na kanale Polsat Sport News:

18 października (wtorek)

13:45 Oficjalne otwarcie
15:00 Sankcje wobec Rosji - znaczenie dla przebiegu wojny i dla świata sportu
16:00 Czy telewizja to przeszłość? O mediach sportowych w XXI wieku
17:00 Sport 4.0 – rola metadanych w sporcie
20:00 Małopolski Laur Sportu – oficjalna gala

19 października (środa)

9:00 Sport a pieniądze: góra złota czy studnia bez dna?
12:00 Narzędzie totalitarnej propagandy - dlaczego dyktatorzy inwestują w sport?
13:00 Jak zbudować klub sportowy? Strategia, inwestycje, ludzie
15:00 Liga od kuchni - jak zbudować i sprzedać dobry produkt?
17:00 Wielkie imprezy w Polsce na przykładzie Mistrzostw Świata w siatkówce
20:00 Uroczysta Gala Ambasadorów Sportu

20 października (czwartek)

10:00 Rola państwa w rozwoju sportu zawodowego
11:00 Prawa mediowe - kto i dlaczego chce pokazywać sport w Polsce?
12:00 Od 1994 do 2026 roku. Klucz wyboru gospodarzy Mistrzostw Świata


Zobacz pełną agendę EKSiT 2022 w Zakopanem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...