reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„I że cię nie opuszczę” na kanale AXN

dodano: 2022-10-15 00:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group/satkurier.pl

AXN „I że cię nie opuszczę” W sobotę, 15 października br. o godz. 20:00 na kanale AXN wyemitowany zostanie premierowo amerykańsko-australijsko-brazylijsko-brytyjsko-francusko-kanadyjsko-niemiecki film „I że cię nie opuszczę” („The Vow”), którego producentami są Screen Gems i Spyglass Entertainment. W kolejnych dniach produkcja ta zostanie pokazana w stacjach Polsat, HBO2 i HBO3. Występują Rachel McAdams, Jessica McName, Jessica Lange, Wendy Crewson, Tatiana Maslany, Kristina Pesic, Sam Neill i Channing Tatum.

AXN „I że cię nie opuszczę”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film od Sony Pictures Entertainment, który w roku premiery pobił rekord w ilości sprzedanych biletów w dniu święta zakochanych. Prawdziwa historia młodego małżeństwa, które zostało wystawione na ciężką próbę. Dzięki wielkiej miłości, wyszli z niej zwycięsko. Channing Tatum i Rachel McAdams w ekranizacji romantycznej historii Krickitt i Kima Carpenterów z Farmington w stanie Connecticut. Premiera filmu „I że cię nie opuszczę” odbędzie się w sobotę, 15 października br. o godzinie 20:00 w AXN.

Krickitt i Kim byli po ślubie zaledwie dwa miesiące. Jechali odwiedzić rodzinę, aby wspólnie spędzić pierwsze wspólne Święto Dziękczynienia. Nigdy jednak nie dotarli na miejsce. W ich samochodów wjechała ciężarówka. Kim wyszedł z wypadku bez szwanków. Niestety Krickitt, po uderzeniu w głowę, zapadła w śpiączkę. Po wybudzeniu nie poznała męża. Straciła kilka lat pamięci, cały okres narzeczeństwa, ślub, podróż poślubną. Kim przysiągł sobie, że zrobi wszystko, by Krickitt na nowo go poznała i pokochała. Pokonał długą drogę do pamięci swojej żony. Ona przez długi czas uważała, że się jej narzuca, że jest natrętem, bo przecież nie pamiętała go, nie pamięta, że kiedykolwiek go kochała.

W tym czasie Kim otrzymał nową pracę, jako trener drużyny baseballowej. Dziennikarz, który opisał sylwetkę trenera w lokalnej gazecie, wspomniał również o wypadku. Następnie informacje o niezwykłej historii zaczęły pojawiać się w prasie krajowej. To zwróciło uwagę agenta z Hollywood. Zapytał Kima i Krickitt czy ta historia jest prawdziwa, bo aż trudno w nią uwierzyć.

Krickitt opisała wszystko w książce „The Vow”. Następnie powstał film „I że cię nie opuszczę” z Rachel McAdams i Channingiem Tatumem w obsadzie. „The Hollywood Reporter” donosił, że film został nowym, walentynkowym rekordzistą amerykańskiego box office'u. Zarobił w święto zakochanych niemal 12 milionów dolarów.

W Polsce, w „Top 20 najlepszych filmów o miłości”, „I że cię nie opuszczę” znajduje się na 14. miejscu, między takimi produkcjami, jak „Gwiazd naszych wina”, a „Wciąż ją kocham” (również z Channingiem Tatumem w roli głównej).

Reżyserem filmu jest Michael Sucsy, autorami scenariusza są Abby Kohn i Marc Silverstein, a za zdjęcia odpowiadał Rogier Stoffers. W obsadzie znaleźli się Rachel McAdams, Jessica McName, Jessica Lange, Wendy Crewson, Tatiana Maslany, Kristina Pesic, Sam Neill i Channing Tatum.

Premiera filmu „I że cię nie opuszczę” odbędzie się w sobotę, 15 października br. o godzinie 20:00 w AXN (więcej tutaj).
 
Channing Tatum i Rachel McAdams w filmie „I że cię nie opuszczę”, foto: Antenna Group
Channing Tatum i Rachel McAdams w filmie „I że cię nie opuszczę”, foto: Antenna Group


„I że cię nie opuszczę” - emisja w sobotę, 15 października 2022 roku o godz. 20:00 w AXN. Film ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów Polsat, HBO2 i HBO3.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...