reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Młodość na zamówienie” w TVN Style i TLC

dodano: 2022-10-15 14:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN Style W niedzielę, 16 października br. o godz. 9:50 na kanale TVN Style wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Młodość na zamówienie”. W kolejnych dniach program ten będą mogli oglądać widzowie stacji TLC. W dzisiejszych czasach wiele kobiet czuje się dobrze ze swoimi zmarszczkami i zmianami w wyglądzie, które powoduje mijający czas. Są też takie, które chcą wyglądać atrakcyjnie i młodo w każdym wieku. Jak zapewnia nadawca, lekarz Maciej Panek wie jak im pomóc. To właśnie pod jego okiem bohaterki nowego programu „Młodość na zamówienie” przejdą spektakularne metamorfozy i zawalczą o swój młody wygląd.

TVN Style


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystkie kobiety są piękne i kropka. Są jednak takie, które za wszelką cenę chcą poczuć się młodziej i zmienić coś w swoim wyglądzie. Jak zapewnia nadawca, Maciej Panek wie jak z pomocą medycyny estetycznej wydobyć z nich piękno i sprawić, żeby znów poczuły się atrakcyjne i pewne siebie. W nowym programie TVN Style Maciej Panek podróżuje po całej Polsce i odwiedza kobiety, których bliscy zgłosili je do metamorfozy. O ile lat każda z nich odmłodnieje dzięki zabiegom wykonywanym przez Macieja Panka? Czy bohaterki programu będą zadowolone z efektów jego pracy?

Katarzyna z Krakowa ciągle nie ma czasu, żeby zadbać o siebie i swój wygląd. Ma 45 lat, a patrząc w lustro widzi kobietę „grubo po pięćdziesiątce”. Czterdziestoośmioletnia Joanna znalazła miłość swojego życia i właśnie wychodzi za mąż. Ciągle skarży się przyjaciółkom, że wygląda „za staro, jak na pannę młodą”. Dominika z Kostrzyna schudła 60 kilogramów, zmaga się z uporczywymi przebarwieniami i zmarszczkami. Uważa, że przez to wygląda na smutną i zmęczoną życiem. Kamila, która ma 47 lat, pochodzi z Częstochowy i stale narzeka na wygląd swojej twarzy. Nie podoba jej się zwłaszcza skóra wokół oczu i na szyi, która według niej sprawia, że wygląda „jak kobieta w podeszłym wieku”.

Czy lekarz Maciej Panek będzie w stanie pomóc wszystkim bohaterkom programu? Jak zareagują na swój wygląd po metamorfozie? Czy dzięki efektom pracy lekarzy poczują się lepiej we własnej skórze? O tym widzowie będą mogli przekonać się oglądają program „Młodość na zamówienie”.
 
Maciej Panek w programie „Młodość na zamówienie”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Maciej Panek w programie „Młodość na zamówienie”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Młodość na zamówienie” - sezon 1., emisja w niedziele (od 16 października 2022 roku) o godz. 9:50 w TVN Style. Program ten będą mogli również oglądać widzowie TLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...