reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Sport w polskiej TV 16.10.2022

dodano: 2022-10-15 16:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z El Clasico w 4K: Real Madryt - FC Barcelona. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:15 Piłka nożna: La Liga  Santander:
Real Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

16:15 Piłka nożna: La Liga  Santander:
Real Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzynski, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes - Olympique Lyon
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski 
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Cracovia
Komentarz: Cezary Olbrycht, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzynski, Grzegorz Mielcarski

01:00 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, San Diego:
Finał
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: Premier Legaue:
Manchester United - Newcastle United
Komentarz: Mateusz Borek, Michał Gutka

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Clermont Foot
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak 
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Cracovia
Komentarz: Cezary Olbrycht, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzynski, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: La Liga  Santander:
Celta Vigo - Real Sociedad
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madrid - Joventut Badalona
Komentarz: Bartosz Tomczak
 
Eleven Sports 1 4K

16:15 Piłka nożna: La Liga  Santander:
Real Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 1

16:15 Piłka nożna: La Liga  Santander:
Real Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona - AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan - US Salernitana Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli - Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio - US Cremonese
Komentarz: Piotr Czachowski, Piotr Dumanowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Clermont Foot
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek 

21:00 Piłka nożna: La Liga  Santander:
Real Betis - UD Almería
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes - Olympique Lyon
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula 

18:30 Piłka nożna: La Liga  Santander:
RCD Espanyol - Real Valladolid
Komentarz: Eryk Szpruch

21:00 Piłka nożna: La Liga  Santander:
Real Betis - UD Almería
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

08:45 Lekkoatletyka: Maraton, Amsterdama:
Zawody

13:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 5

19:45 Snooker: Northern Ireland Open:
Dzień 1
 
Eurosport 2

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Łotwa - Polska

16:15 Snooker: Northern Ireland Open:
Dzień 1

19:30 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Fayetteville:
Wyścig kobiet

21:00 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Fayetteville:
Wyścig mężczyzn
 
Golf Channel

13:30 Golf: DP World Tour, Sotogrande:
Finał

19:00 Golf: PGA Tour, Inzai: 
Finał
 
Motowizja

16:15 Wyścigi samochodowe: FIA Formula Regional European Championship, Barcelona:
Wyścig

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Las Vegas:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar - Feyenoord

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - SBV Excelsior
 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FK Mlada Boleslav

21:15 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Austin FC - Real Salt Lake
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - Arka Gdynia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - Barkom-Każany Lwów
 
Polsat Sport Extra

06:00 Lekkoatletyka: Maraton, Kapsztad:
Zawody

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
FC Motherwell - Rangers FC

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa - Anwil Włocławek

23:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Botafogo FR - SC Internacional
 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - FC Utrecht

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A 1: 
Cucine Lube Civitanova - Valsa Group Modena

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A 1: 
Gas Sales Bluenergy Piacenza - Itas Trentino
 
Sportklub

10:00 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Portimao:
Wyścig

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Río Breogan - Gran Canaria

14:20 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Cup, Portimao:
Wyścig

19:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Joventut Badalona
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec

13:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 5

17:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Znicz Pruszków - Lech II Poznań

20:00 Snooker: Mistrzostwa Polski shoot out:
Zawody

22:30 Snooker: Mistrzostwa Polski shoot out:
Zawody
 
Viaplay

11:00 Golf: LIV Golf Invitational, Jeddah:
Finał
Komentarz: Jacek Person, Adnrzej Person

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Vittsjö

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Brighton&Hove Albion

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - 1. FC Köln
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - 1. FC Heidenheim 1846

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - SSV Jahn Regensburg

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Sampdoria UC- Juventus FC

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Kristianstad

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå - Djurgården

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Linköping

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Häcken

15:00 Piłka nożna: Premier Legaue:
Multiliga
Komentarz: do potwierdzenia

15:00 Piłka nożna: Premier Legaue:
Aston Villa - Chelsea FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

15:00 Piłka nożna: Premier Legaue:
Leeds United - Arsenal FC
Komentarz: Piotr Domagała, Dawid Szymczak

15:00 Piłka nożna: Premier Legaue:
Manchester United - Newcastle United
Komentarz: Mateusz Borek, Michał Gutka

15:00 Piłka nożna: Premier Legaue:
Southampton FC - West Ham United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

15:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Szkocja - Włochy

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Rot-Weiss Essen - Eintracht Frankfurt

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Harlequins - Leicester Tigers

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - Borussia Dortmund
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Premier Legaue:
Liverpool FC - Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Zachodny

18:00 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Jamajka - Irlandia

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - SC Freiburg
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Reading FC - Arsenal FC
Komentarz: Dawid Szymczak

20:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Nowa Zelandia - Liban

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Yankees


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...