reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zabójstwa w listopadzie w CBS Reality

dodano: 2022-10-15 02:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W listopadzie br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Łowcy defraudantów” (sezony 1., 2., 3. i 4.), „Psie nawyki do poprawki” (sezon 4.), „Najgorsze koszmary” (sezony 1. i 2.) i „Prawda o moim zabójstwie” (sezon 1.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Listopad 2022 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Łowcy defraudantów” 1, 2, 3, 4
emisja: codziennie o 16:00

Program będzie emitowany codziennie o godzinie 16:00, od poniedziałku, 10 października do piątku, 18 listopada br. Michelle Ackerley wkracza w mroczny świat oszustw finansowych, podążając za zespołem śledczych, których zadaniem jest złapanie i skazanie każdego, kto nielegalnie wykorzystuje publiczne pieniądze Wielkiej Brytanii. Oszust prowadzący podwójne życie, scam wyłudzający miliony od osób z niepełnosprawnościami, dekadenccy dentyści z wystawnym trybem życia, a nawet nieuczciwy dyrektor szkoły, który wykorzystał szkolne fundusze do spełniania seksualnych zachcianek - widzowie odkrywają największe i najbardziej szokujące przypadki kradzieży publicznych dóbr. Dołączając do kobiet i mężczyzn walczących z oszustwami, obserwują, jak zwalczyć to, co jest obecnie największym przestępstwem w Wielkiej Brytanii, kosztującym podatników ponad 110 miliardów funtów rocznie (więcej tutaj).

„Psie nawyki do poprawki” 4
emisja: w soboty i niedziele (od 5 listopada br.) o 13:00

Program będzie emitowany w soboty i niedziele od godziny 13:00, od soboty do niedzieli, od 5 do 27 listopada br. (po dwa odcinki). Wielka Brytania to kraj miłośników psów. Jednak co się dzieje, gdy miłość do czworonogów jest zbyt silna, a domowy błogostan zmienia się w chaos? Na szczęście jest ktoś, kto przychodzi z odsieczą. To Graeme Hall - mistrz wśród psich trenerów, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies - opiekun. Jego motto jasno mówi: „Każdy pies, niezależnie od wieku i problemu”. Jak zapowiada nadawca, Graeme Hall podróżuje po kraju, pomagając zdesperowanym opiekunom w odzyskaniu kontroli nad ich niegrzecznymi pupilami, udzielając bezcennych rad, pokazując łatwe do naśladowania techniki szkoleniowe i proponując długotrwałe rozwiązania niemal każdego problemu behawioralnego u zwierząt. Jednak czasem musi bardziej pracować nad ludźmi niż nad ich czworonogami (więcej tutaj).

„Najgorsze koszmary” 1,  2
emisja: w soboty i niedziele (od 12 listopada br.) o 15:00

Program będzie emitowany w soboty i niedziele o godzinie 15:00, od soboty, 12 listopada do niedzieli, 11 grudnia br. Każdej nocy śnimy przez około dwie godziny, a prawie sześć lat naszego życia spędzamy we śnie. Jednak dla niektórych, odpłynięcie w objęcia Morfeusza wiąże się z wyprawą do ciemnego i mrocznego świata, w którym stają twarzą w twarz z niewyobrażalnymi koszmarami. Nocne zmory nie są tylko wymysłem naszej wyobraźni - przenoszą nas do nieznanej paranormalnej krainy, gdzie interakcja ze złowrogimi duchami i demonicznymi bytami staje się bardzo realna i bardzo niebezpieczna. - Dzięki dramatycznym rekonstrukcjom przerażających zdarzeń, relacjom z pierwszej ręki i umiejętnej analizie ekspertów od zjawisk paranormalnych, seria dokumentalna ożywia straszne sny naszych bohaterów - zapewnia nadawca.

„Prawda o moim zabójstwie” 1
emisja: od poniedziałku do piątku (od 21 listopada br.) o 21:00

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00, od poniedziałku, 21 listopada do piątku, 2 grudnia br. Gdy dochodzi do morderstwa, zaczyna się wyścig z czasem. Należy jak najszybciej dotrzeć do prawdy, oddzielić fakty od fikcji, złapać mordercę i dopilnować, aby sprawiedliwości stało się zadość. Ale co się dzieje, gdy prawda o zbrodni znika wraz z ofiarą? Gospodarzem serii jest patolog, doktor Richard Shepherd, który w trakcie swej zawodowej kariery przeprowadził w prawie 23 tysiące autopsji, w tym kilka w najbardziej głośnych sprawach ostatnich czasów. Nauczył się, że zmarli nie ukrywają prawdy i nigdy nie kłamią. Dzięki doktorowi Richardowi Shepherdowi w najnowszym programie CBS Reality ofiary otrzymają głos. Jak zapowiada nadawca, w ultranowoczesnym laboratorium patolog, przy użyciu najnowszych technologii wykorzystujących cyfrowo zeskanowane próbki ciał, przeprowadzi analizę kilku najbardziej intrygujących morderstw i ujawni prawdę kryjącą się za tymi zagadkowymi zbrodniami.
 
Michelle Ackerley w programie „Łowcy defraudantów”, foto: AMC Networks International
Michelle Ackerley w programie „Łowcy defraudantów”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...