reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zabójstwa w listopadzie w CBS Reality

dodano: 2022-10-15 02:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W listopadzie br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Łowcy defraudantów” (sezony 1., 2., 3. i 4.), „Psie nawyki do poprawki” (sezon 4.), „Najgorsze koszmary” (sezony 1. i 2.) i „Prawda o moim zabójstwie” (sezon 1.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Listopad 2022 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Łowcy defraudantów” 1, 2, 3, 4
emisja: codziennie o 16:00

Program będzie emitowany codziennie o godzinie 16:00, od poniedziałku, 10 października do piątku, 18 listopada br. Michelle Ackerley wkracza w mroczny świat oszustw finansowych, podążając za zespołem śledczych, których zadaniem jest złapanie i skazanie każdego, kto nielegalnie wykorzystuje publiczne pieniądze Wielkiej Brytanii. Oszust prowadzący podwójne życie, scam wyłudzający miliony od osób z niepełnosprawnościami, dekadenccy dentyści z wystawnym trybem życia, a nawet nieuczciwy dyrektor szkoły, który wykorzystał szkolne fundusze do spełniania seksualnych zachcianek - widzowie odkrywają największe i najbardziej szokujące przypadki kradzieży publicznych dóbr. Dołączając do kobiet i mężczyzn walczących z oszustwami, obserwują, jak zwalczyć to, co jest obecnie największym przestępstwem w Wielkiej Brytanii, kosztującym podatników ponad 110 miliardów funtów rocznie (więcej tutaj).

„Psie nawyki do poprawki” 4
emisja: w soboty i niedziele (od 5 listopada br.) o 13:00

Program będzie emitowany w soboty i niedziele od godziny 13:00, od soboty do niedzieli, od 5 do 27 listopada br. (po dwa odcinki). Wielka Brytania to kraj miłośników psów. Jednak co się dzieje, gdy miłość do czworonogów jest zbyt silna, a domowy błogostan zmienia się w chaos? Na szczęście jest ktoś, kto przychodzi z odsieczą. To Graeme Hall - mistrz wśród psich trenerów, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies - opiekun. Jego motto jasno mówi: „Każdy pies, niezależnie od wieku i problemu”. Jak zapowiada nadawca, Graeme Hall podróżuje po kraju, pomagając zdesperowanym opiekunom w odzyskaniu kontroli nad ich niegrzecznymi pupilami, udzielając bezcennych rad, pokazując łatwe do naśladowania techniki szkoleniowe i proponując długotrwałe rozwiązania niemal każdego problemu behawioralnego u zwierząt. Jednak czasem musi bardziej pracować nad ludźmi niż nad ich czworonogami (więcej tutaj).

„Najgorsze koszmary” 1,  2
emisja: w soboty i niedziele (od 12 listopada br.) o 15:00

Program będzie emitowany w soboty i niedziele o godzinie 15:00, od soboty, 12 listopada do niedzieli, 11 grudnia br. Każdej nocy śnimy przez około dwie godziny, a prawie sześć lat naszego życia spędzamy we śnie. Jednak dla niektórych, odpłynięcie w objęcia Morfeusza wiąże się z wyprawą do ciemnego i mrocznego świata, w którym stają twarzą w twarz z niewyobrażalnymi koszmarami. Nocne zmory nie są tylko wymysłem naszej wyobraźni - przenoszą nas do nieznanej paranormalnej krainy, gdzie interakcja ze złowrogimi duchami i demonicznymi bytami staje się bardzo realna i bardzo niebezpieczna. - Dzięki dramatycznym rekonstrukcjom przerażających zdarzeń, relacjom z pierwszej ręki i umiejętnej analizie ekspertów od zjawisk paranormalnych, seria dokumentalna ożywia straszne sny naszych bohaterów - zapewnia nadawca.

„Prawda o moim zabójstwie” 1
emisja: od poniedziałku do piątku (od 21 listopada br.) o 21:00

Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00, od poniedziałku, 21 listopada do piątku, 2 grudnia br. Gdy dochodzi do morderstwa, zaczyna się wyścig z czasem. Należy jak najszybciej dotrzeć do prawdy, oddzielić fakty od fikcji, złapać mordercę i dopilnować, aby sprawiedliwości stało się zadość. Ale co się dzieje, gdy prawda o zbrodni znika wraz z ofiarą? Gospodarzem serii jest patolog, doktor Richard Shepherd, który w trakcie swej zawodowej kariery przeprowadził w prawie 23 tysiące autopsji, w tym kilka w najbardziej głośnych sprawach ostatnich czasów. Nauczył się, że zmarli nie ukrywają prawdy i nigdy nie kłamią. Dzięki doktorowi Richardowi Shepherdowi w najnowszym programie CBS Reality ofiary otrzymają głos. Jak zapowiada nadawca, w ultranowoczesnym laboratorium patolog, przy użyciu najnowszych technologii wykorzystujących cyfrowo zeskanowane próbki ciał, przeprowadzi analizę kilku najbardziej intrygujących morderstw i ujawni prawdę kryjącą się za tymi zagadkowymi zbrodniami.
 
Michelle Ackerley w programie „Łowcy defraudantów”, foto: AMC Networks International
Michelle Ackerley w programie „Łowcy defraudantów”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...