reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rajski ogród Pameli Anderson” w Zoom TV

dodano: 2022-10-17 15:41
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Zoom TV

Rajski ogród Pameli Anderson © materiały dystrybutora Znana z filmów, seriali, okładek magazynów i plotkarskiej prasy. Wydaje się, że niczym już nie może zaskoczyć widzów. Nic bardziej mylnego! Pamela Anderson, ikona lat 90., powraca do rodzinnych stron, by przeprowadzić spektakularny remont posiadłości odziedziczonej po babci. Ile metrów kwadratowych powinna mieć wymarzona pralnia gwiazdy, ważniejsza jest konstrukcja budynku czy drzewa okalające dom i co na to wszystko kanadyjskie regulacje i remontowy dream team?

© materiały dystrybutora
Rajski ogród Pameli Anderson © materiały dystrybutora


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Rajski ogród Pameli Anderson” (Pamela's Garden of Eden) to produkcja, która ukazuje kultową gwiazdę ekranu w zupełnie nowym świetle. Ekipa programu podąża za Pamelą Anderson, która porzuca swoje dotychczasowe hollywoodzkie życie i powraca w rodzinne strony. Aktorka postanawia przeprowadzić spektakularny remont starej, rodzinnej posiadłości położonej malowniczo u wybrzeży wyspy Vancouver. Ambitny plan renowacji nie mógłby się udać bez utalentowanego zespołu projektantów, architektów i wykonawców – będzie mogła liczyć na ich wsparcie w całym tym niezwykłym, ale również czasochłonnym i stresującym projekcie. Wyzwanie niosące ze sobą tak osobiste zaangażowanie wystawi na próbę jej cierpliwość, a nawet relacje małżeńskie. Wszystko po to, by spełnić marzenie o stworzeniu niezwykłego miejsca, będącego mieszanką rodzinnej historii i nowoczesności.
 
„Rajski ogród Pameli Anderson”, © materiały dystrybutora
„Rajski ogród Pameli Anderson”, © materiały dystrybutora
„Rajski ogród Pameli Anderson”, © materiały dystrybutora

Już w pierwszych odcinkach widzowie przekonają się, czy aktorka zdoła pomieścić 600 par butów i jeszcze więcej sukienek od projektantów w nowej garderobie. Dowiedzą się także, dlaczego Pamela Anderson nie jest do końca zadowolona z remontu salonu, który stylem miał nawiązywać do starego sklepu jej babci.

8-odcinkowy „Rajski ogród Pameli Anderson” już od środy, 2 listopada o godz. 8:40 w Zoom TV. Dodatkowo program będzie można zobaczyć w serwisie FilmBox+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...