reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielki Test - 70 lat TVP” już 19 października

dodano: 2022-10-19 14:09
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

Wielki Test - 70 lat TVP W tym roku Telewizja Polska obchodzi 70-lecie istnienia. Swój pierwszy program wyemitowała 25 października 1952 roku. Z tej okazji, w środę, 19 października TVP1 zaprasza na jubileuszowy „Wielki Test – 70 lat TVP”. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski, fot. TVP
Sylwia Dekiert Maciej Kurzajewski TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas „Wielkiego Testu – 70 lat TVP” widzowie będą mogli przypomnieć sobie różne programy, seriale, koncerty, kabarety i transmisje sprzed lat, które wówczas chętnie oglądali, a także osobowości telewizyjne: prezenterów, dziennikarzy, aktorów i wokalistów.

Przez wiele lat Telewizja Polska była dla Polaków głównym źródłem informacji i rozrywki, kreowała gwiazdy i przeboje, wyznaczała trendy i zwyczaje. Każdy z widzów będzie mógł sprawdzić w teście swoją wiedzę na temat historii telewizji oraz ulubionych audycji i ich bohaterów, bawiąc się jednocześnie w rytm przebojów wylansowanych podczas koncertów i festiwali transmitowanych na jej antenach. Zajrzymy też z kamerą za kulisy kilku produkcji, by zobaczyć, jak są realizowane.

W studiu na pytania testu odpowiadali w duetach będą popularni artyści, sportowcy i dziennikarze m.in.: Rafał Mroczek i Anna Gzyra, Dariusz Kowalski i Bogdan Kalus, Krzysztof Janczar i Renata Pękul, Rafał Brzozowski i Izabela Krzan, Tomasz Kammel i Marek Piekarczyk, Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Elżbieta Jaworowicz i Barbara Włodarczyk, Beata Chmielowska-Olech i Marek Sierocki, Katarzyna Sanocka i Konrad Czarkowski, Halina Frąckowiak i Andrzej Rybiński, Agata Konarska i Grzegorz Miśtal. Widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.

„Wielki Test – 70 lat TVP”, TVP 1, 19 października (środa), godz. 21:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...