reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przedstawiamy platformy: Kabelio

dodano: 2022-10-19 15:28 | aktualizacja: 2022-10-22 09:44
autor: Rafał Olchowik | źródło: SAT Kurier 7-8/2022

Kabelio Kabelio jest platformą satelitarną działającą w systemie prepaid, bez umowy i abonamentu. Usługa oferuje dostęp do najpopularniejszych kanałów telewizji kablowej ze Szwajcarii i krajów sąsiednich – wygodnie w HD przez satelitę Eutelsat Hot Bird 13°E. Wyjątkowa kompilacja oferty telewizyjnej dla dystrybucji DTH jest tworzona przez szwajcarskiego operatora Kabelio AG. Jego usługa działa od 15 października 2020 roku i choć jest przeznaczona dla odbiorców w Szwajcarii, to również może być odbierana w Polsce po spełnieniu odpowiednich wymagań systemowych.

iStock/Kabelio
Kabelio iStock


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

W Kabelio można oglądać szereg stacji regionalnych: Tele M1 z miejscowości Aarau, TeleBärn z Berno, Telebasel z Bazylei, Tele 1 z Lucerny, TVO z Sankt Gallen, TV Südostschweiz z miasta Chur czy Tele Züri z Zurychu. Wszystkie zaopatrują swoje miejscowości oraz sąsiednie kantony w wiadomości, publicystykę i rozrywkę o charakterze lokalnym. Każdego dnia aktualne tematy z zakresu polityki, biznesu, społeczeństwa i kultury.
 
TVO
TeleBärn
Tele 1

Są także dostępne kanały innych prywatnych nadawców, takich jak Rouge TV, auftanken.TV, Swiss1 i blue Zoom D. Pierwszy opowiada o ciekawych miejscach w Szwajcarii, nadaje seriale i filmy, a w godzinach nocnych – specjalne programy tylko dla dorosłych. Drugi oferuje wybór programów promujących zdrowie, witalność i przyjemność. Inspiruje codziennymi produkcjami własnymi, dokumentami, koncertami i najwyższej klasy filmami fabularnymi. Trzeci kanał to najlepsze seriale, hollywoodzkie filmy czy kultowe reality show. Czwarty dostarcza różnorodny program sportowy i rozrywkowy, transmisje na żywo, talk show i programy muzyczne. Blue Zoom D ma korzenie sięgające 1982 roku, kiedy startował Teleclub AG – jeden z najstarszych nadawców płatnych stacji telewizyjnych w Europie.
 
Rouge TV
auftanken.TV

Ofertę wzbogacają flagowe kanały nadawców publicznych z Niemiec, Austrii i Wielkiej Brytanii (ARD Das Erste, ZDF, ORF 1, ORF 2, ORF III, ORF Sport+, BBC One, BBC Two, BBC Three/CBBC, BBC Four/CBeeBies, ITV, FreeSports), a także wybrane kanały francuskie (France 2, France 3, France 4, France 5, TF1, M6) oraz włoski Canale 5.
 
TF1
ORF 1
ITV
France 2
France 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...