reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

35mm.online z hostingiem i CDN od Redge Technologies

dodano: 2022-10-20 14:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Redge Technologies

35mm.online Redge Technologies wygrał przetarg Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie na świadczenie usług hostingowych oraz CDN w ramach platformy streamingowej 35mm.online, której WFDiF jest właścicielem oraz operatorem. Jest to rozszerzenie współpracy, bowiem od 2021 roku serwis 35mm.online oparty jest na rozwiązaniu Redge Media for VOD.

35mm.online/Redge Technologies
35mm.online Redge Technologies


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
35mm.online prezentuje bogactwo polskiej kinematografii.
W zbiorze platformy znajduje się blisko 4000 unikalnych, zdigitalizowanych i zrekonstruowanych materiałów filmowych. W tym klasyki fabularne polskiego kina z kilku dekad, filmy polskiej szkoły dokumentalnej, wydania Polskiej Kroniki Filmowej z lat 1945-1994 oraz filmy animowane o wysokiej wartości artystycznej i intelektualnej. Wszystkie filmy prezentowane na platformie 35mm.online są dostępne w Polsce oraz zagranicą w jakości Full HD i zrekonstruowanych cyfrowo wersjach. Niedawno platforma 35mm.online otrzymała prestiżową nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii „Innowacja lub rozwiązanie technologiczne” podczas 47 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Wdrożenie 35mm.online zostało oparte na Redge Media for VOD.
Jest to kompletne rozwiązanie, które zapewnia UX dedykowany właścicielom i dystrybutorom treści. Redge Media for VOD łączy bezpieczeństwo i udostępnianie treści z elastycznością i skalowalnością dostosowaną do biznesu każdego formatu - w szybki i niedrogi sposób, informuje spółka.
 

- Jesteśmy dumni, że nasze „cyfrowe dziecko” zyskało uznanie branży otrzymując nagrodę od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. 35mm.online to wyjątkowy serwis filmowy na rynku, wyjątkowy i ważny. Globalnej publiczności umożliwiliśmy dostęp do prawdziwych pereł i diamentów rodzimej kinematografii, w nowej cyfrowej jakości. Cieszymy się, że zrealizowaliśmy ten projekt z partnerem technologicznym, który doskonale rozumie w jaki sposób technologia wideo streamingu wspiera rozwój naszej kultury audiowizualnej oraz i gwarantuje jej dostępność wszędzie i dla każdego - komentuje Joanna Skierska, zastępca dyrektora Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie.

- Wielkie gratulacje dla naszego klienta za zdobycie nagrody w kategorii „Innowacja lub rozwiązanie technologiczne” podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Pasja i zaangażowanie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie przekłada się na efektywną promocję polskiego dziedzictwa kinematograficznego na świecie. Przedłużony ostatnio kontrakt na usługi CDN oraz hosting potwierdza pozycję Redge Technologies jako rzetelnego partnera, który umie sprostać potrzebom instytucji kultury - komentuje Pamela Przysiecka, kierownik działu utrzymania klienta w Redge Technologies.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...