reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-07 - 2022-12-08

22-24.10 Polsat Sport: Derby Rio de Janeiro i Pragi

dodano: 2022-10-21 13:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 22-23 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: memoriał Grzegorza Morawskiego, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, La Liga Santander, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, Ultimate Fighting Championship (UFC), łyżwiarstwo figurowe, snowboard, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: memoriał Grzegorza Morawskiego (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj i tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

22 października (sobota)
5:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: MotoGP Show, polsatsport.pl

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:20 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

7:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

7:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 snowboard, Puchar Świata w Chur: big air, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Heart of Midlothian FC Edynburg - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Extra

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 „Grom Challenge” - reportaż, Polsat Sport

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Spezia Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:35 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Real Valladolid CF - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1

16:25 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport Premium 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Canal+ Family i Canal+ Sport 5

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Seria A Tim: AC Milan Mediolan - AC Monza, Eleven Sports 1

18:00 siatkówka, memoriał Grzegorza Morawskiego: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1

18:40 piłka nożna, Eredivisie: RKC Weelwijk - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - MKS Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

20:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 280 (UFC 280), Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: LUK Lublin - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 siatkówka, memoriał Grzegorza Morawskiego: finał, Polsat Sport Premium 1

20:40 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: taniec dowolny, Polsat Sport News

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 3

20:55 Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - RC Lens, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:15 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program krótki solistek, Polsat Sport News

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

22:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 siatkówka, SuperLega: WithU Werona - Gioiella Prisma Taranto, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:20 Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 22 na 23 października (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

0:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:15 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program dowolny par, Polsat Sport

1:50 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SE Palmeiras São Paulo - Avai FC Florianópolis, Polsat Sport Extra

2:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program dowolny solistów, Polsat Sport

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 1

4:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

4:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

4:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

4:40 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: ceremonia medalowa, Polsat Sport

23 października (niedziela)
5:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: MotoGP Show, polsatsport.pl

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

10:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Malezji: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 snowboard, Puchar Świata w Chur: big air, Polsat Sport News

11:35 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finały, Polsat Sport Extra

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: FC Groningen - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

14:25 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: Volley Club Barkom Lwów - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - US Lecce, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 1

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Twarde Pierniki Toruń - Rawlplug Sokół Łańcut, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka, SuperLega: Pallavolo Padwa - Sir Safety Susa Perugia, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Girona FC - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

18:55 Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: parada kierowców, Eleven Sports 1

19:10 piłka nożna, Major League Soccer (MLS), ćwierćfinał: CF Montreal - New York City Nowy Jork, Polsat Sport Premium 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: taniec rytmiczny, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Coppa Italia Frecciarossa: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

20:50 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - Botafogo FR Rio de Janeiro, Polsat Sport News

20:55 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program dowolny solistek, Polsat Sport

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:50 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: taniec rytmiczny, Polsat Sport

22:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 MMA: KSW42, Polsat Sport Fight

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 23 na 24 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

1:15 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: pokazy mistrzów, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

2:10 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Austin FC - FC Dallas, Polsat Sport Extra

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...