reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-29 - 2022-11-30

Sport w polskiej TV 22.10.2022

dodano: 2022-10-20 23:50 | aktualizacja: 2022-10-21 21:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Real Madryt - Sevilla FC. Transmisje live z WTA World Tour Guadalajara tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - Olympique Lyon
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec - Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Łuczak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - RCD Mallorca
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki

00:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1/2 finału
Komentarz: Dawid Celt, Klaudia Jans-Ignacik

02:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Guadalajara:
1/2 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Stal Mielec - Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano - Cadiz CF
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - Olympique Lyon
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria - Coviran Granada
 
Eleven Sports 1 4K

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt - Sevilla FC

Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AC Milan - AC Monza
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Madryt - Sevilla FC

Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

00:00 (so/nd) Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Valladolid - Real Sociedad
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

22:15 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Montpellier HSC - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
ACF Fiorentina - Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Montpellier HSC - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia - RC Lens
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

12:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

14:05 Snooker: Northern Ireland Open:
1/2 finału

19:45 Snooker: Northern Ireland Open:
1/2 finału
 
Eurosport 2

07:30 Wspinaczka: Puchar Świata, Marioka:
Zawody 

18:00 Jeździectwo: Puchar Świata, Helsinki:
Zawody

19:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, San Juan:
Wyścig 1
 
Golf Channel

14:00 Golf: DP Tour, Palma:
3. runda

20:30 Golf: PGA Tour, Gillisonville:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

13:00 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Hockenheim:
Wyścig

14:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Hockenheim:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Siatkówka kobiet: Memoriał Grzegorza Morawskiego:
Mecz o 3. miejsce

20:30 Siatkówka kobiet: Memoriał Grzegorza Morawskiego:
Finał
 
Polsat Sport Premium 2

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
RKC Weelwijk - AFC Ajax
 
Polsat Sport Premium 3

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno - FC Banik Ostrawa



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - GKS Katowice

01:15 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program krótki par sportowych

03:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program krótki solistów

05:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Ceremonia medalowa
 
Polsat Sport Extra

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Heart of Midlothian FC - Celtic FC

15:30 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław

20:00 Sporty walki: UFC 280: 
Charles Oliveira - Islam Makhachev; 
Beneil Dariush - Mateusz Gamrot
 
Polsat Sport News

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała


20:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Taniec dowolny

22:15 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program krótki solistek
 
Sportklub

09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Fujian - Liaoning

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahçeśehir Koleji - Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Onvo Büyükçekmece Basketbol - Türk Telekom

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcja - BAXI Manresa

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Veolia Towers Hamburg - Bayern Monachium

23:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Homestead:
Wyścig
 
TVP Sport

10:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków
Komentarz: Tomasz Jasina, Joanna Tokarska

13:00 Siatkówka kobiet: Tauron Giganci Siatkówki: 
DevelopRes Bella Dolina Rzeszów - SSC Palmberg Schwerin

15:00 Siatkówka kobiet: Tauron Giganci Siatkówki: 
Grupa Azoty Chemik Police - SC Poczdam

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

19:30 Piłka ręczna mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
Łomża Industria Kielce – FC Barcelona, 

Komentarz: Maciej Wojs, Marcin Lijewski

21:15 Boks: MB Boxing Night 14:
Gala
Komentarz: Janusz Pindera, Kacper Bartosiak
 
Viaplay

10:00 Wyścigi motocyklowe: FIM Supercross World Championship, Australia:
Zawody

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Tottenham Hotspur - Manchester City
Komentarz: Dawid Szymczak

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
SC Freiburg - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Juza

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - Hannover 96

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg - SV Sandhausen

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Liverpool FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan - Juventus FC

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - AIK

15:30 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - HB Køge

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - RB Lipsk
Komentarz: Wojciech Piela, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - VfL Wolfsburg
Komentarz: Dawid Król, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - SV Werder Brema
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Fidżi - Włochy

16:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
HV71 - Växjö

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Crystal Palace
Komentarz: Mateusz Juza, Radek Przybysz

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Rotherham United - Hull FC
Komentarz: Michał Skiba

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Exeter Chiefs - Saracens

18:00 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Anglia - Francja

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Radosław Gilewicz

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Manchester United

Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Minnesota Wild

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - San Jose Sharks

19:15 Sporty walki: Enfusion 113:
Gala

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld - FC St. Pauli
Komentarz: Kamil Kania

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt - FRISCH AUF! Göppingen

20:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Nowa Zelandia - Jamajka

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - St. Louis Blues

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Arizona Coyotes

23:00 Baseball: Liga MLB:
Yankees - Astros

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Dallas Stars

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - New York Islanders

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Los Angeles Kings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs

01:45 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Phillies - Padres

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Philadelphia Flyers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Carolina Hurricanes

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Buffalo Sabres

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...