reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Warner TV będzie darmowy we Włoszech

dodano: 2022-10-21 19:08
autor: RO | źródło: tvdigitaldivide.it

Warner Bros. Discovery 30 października br. startuje nowy, bezpłatny kanał telewizyjny we Włoszech, który zajmie pozycję nr 119 LCN naziemnej telewizji cyfrowej. Warner Bros. Discovery uruchamia Warner TV w całości poświęcony filmom i serialom. Pisaliśmy o rozpoczętych testach z satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13°E).

Warner TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warner TV dołączy do portfolio darmowych kanałów grupy Warner Bros. Discovery, którego skład jest obecnie następujący: NOVE, Real Time, Food Network, DMAX, Giallo, HGTV, Motor Trend i kanały dla dzieci K2 i Frisbee.

Warner TV to zbiór tytułów, które zapisały się w historii amerykańskiego kina i seriali, otwierając bezprecedensowe okno na niesamowity świat wspaniałych produkcji Warner Bros., pełnych przygód, dramatycznych i ekscytujących. Od kultowych superbohaterów do wspaniałych klasyków, z opcją kolejnego odkrywania początków wielkich gwiazd Hollywood. Oczekiwaniem jest wybór filmów i programów na najwyższym poziomie, z serią znanych produktów, które zapisały się w historii kina i telewizji.

Nowy kanał filmowy wejdzie na nasycony rynek, na którym są obecne Cine34, Iris, 20Mediaset i 27Twentyseven (wszystkie należące do Mediaset), Rai Movie i Rai Premium (należące do nadawcy publicznego RAI) oraz Cielo (Sky Italia).

Amerykańskie przedsiębiorstwo Warner Bros. Discovery wcześniej zawarło umowę dzierżawy z opcją zakupu pozycji nr 37 naziemnej telewizji DTT od Gruppo Sciscione. Włoska spółka emitowała kanał telesprzedaży HSE 24, który później został rebrandowany na GM24.

Źródło: tvdigitaldivide.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...