reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Warner TV będzie darmowy we Włoszech

dodano: 2022-10-21 19:08
autor: RO | źródło: tvdigitaldivide.it

Warner Bros. Discovery 30 października br. startuje nowy, bezpłatny kanał telewizyjny we Włoszech, który zajmie pozycję nr 119 LCN naziemnej telewizji cyfrowej. Warner Bros. Discovery uruchamia Warner TV w całości poświęcony filmom i serialom. Pisaliśmy o rozpoczętych testach z satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13°E).

Warner TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warner TV dołączy do portfolio darmowych kanałów grupy Warner Bros. Discovery, którego skład jest obecnie następujący: NOVE, Real Time, Food Network, DMAX, Giallo, HGTV, Motor Trend i kanały dla dzieci K2 i Frisbee.

Warner TV to zbiór tytułów, które zapisały się w historii amerykańskiego kina i seriali, otwierając bezprecedensowe okno na niesamowity świat wspaniałych produkcji Warner Bros., pełnych przygód, dramatycznych i ekscytujących. Od kultowych superbohaterów do wspaniałych klasyków, z opcją kolejnego odkrywania początków wielkich gwiazd Hollywood. Oczekiwaniem jest wybór filmów i programów na najwyższym poziomie, z serią znanych produktów, które zapisały się w historii kina i telewizji.

Nowy kanał filmowy wejdzie na nasycony rynek, na którym są obecne Cine34, Iris, 20Mediaset i 27Twentyseven (wszystkie należące do Mediaset), Rai Movie i Rai Premium (należące do nadawcy publicznego RAI) oraz Cielo (Sky Italia).

Amerykańskie przedsiębiorstwo Warner Bros. Discovery wcześniej zawarło umowę dzierżawy z opcją zakupu pozycji nr 37 naziemnej telewizji DTT od Gruppo Sciscione. Włoska spółka emitowała kanał telesprzedaży HSE 24, który później został rebrandowany na GM24.

Źródło: tvdigitaldivide.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...