reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Office PL” w Comedy Central

dodano: 2022-10-24 09:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global/satkurier.pl

Comedy Central Canal+ Premium „The Office PL” W poniedziałek, 24 października br. o godz. 21:00 na kanale Comedy Central, a w kolejnych dniach w stacji Polsat Comedy Central Extra, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiego serialu „The Office PL”, który został zrealizowany przez Jake Vision DGA Studio, CANAL+ Polska (Groupe CANAL+, TVN Media/Warner Bros. Discovery i Liberty Global Ventures Holding B.V.), w koprodukcji z Comedy Central Polska (Paramount Global) oraz przy współpracy z BBC Studios. Występują Vanessa Aleksander, Kornelia Strzelecka, Milena Lisiecka, Monika Obara, Monika Kulczyk, Piotr Polak i Adam Woronowicz. W CANAL+ Online, CANAL+ Premium i CANAL+ 1 pojawi się premierowo 2. sezon tego serialu.

Comedy Central Canal+ Premium „The Office PL”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 24 października br. o godzinie 21:00 na kanale Comedy Central i we wtorek, 25 października br. o godzinie 19:55 w stacji Polsat Comedy Central Extra zadebiutuje pierwszy sezon „The Office PL” - polskiej wersji brytyjskiego serialu komediowego „The Office”, który na celownik bierze (nie)zwykłą korporacyjną codzienność (więcej tutaj).

Akcja „The Office PL” rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną Kropliczanka. Jej pracownicy, z ekscentrycznym prezesem Michałem (w tej roli Piotr Polak) i temperamentną wiceprezeską Patrycją (Vanessa Aleksander) na czele, skutecznie zwalczają korponudę, która na co dzień doskwiera wielu z nas. Jak zapowiadają twórcy, produkcja serialu obejmuje 12 ponad 20-minutowych odcinków, po których widzowie mogą spodziewać się kontrowersyjnego humoru oraz satyrycznych refleksji na temat  współczesnego społeczeństwa (więcej tutaj).

W obsadzie „The Office PL” znajdują się m.in.: Vanessa Aleksander, Kornelia Strzelecka, Milena Lisiecka, Monika Obara, Monika Kulczyk, Jan Sobolewski, Marcin Pempuś, Adam Bobik, Piotr Polak, Mikołaj Matczak i Adam Woronowicz. Reżyserem produkcji jest Maciej Bochniak, a producentami Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki. Serial został zrealizowany przez Jake Vision DGA Studio, CANAL+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.

Zaczynając od 24 października br., kanał Comedy Central będzie emitował po dwa odcinki pierwszego sezonu „The Office PL” w poniedziałki o godzinie 21:00, natomiast stacja Polsat Comedy Central Extra we wtorki (od 25 października br.) o godzinie 19:55. Dodajmy, że w piątek, 4 listopada br. w serwisie VOD CANAL+ Online, a w piątek, 18 listopada br. w CANAL+ Premium i CANAL+ 1 pojawi się premierowo drugi sezon tej produkcji.
 
Vanessa Aleksander w serialu „The Office PL”, foto: Łukasz Bąk
Vanessa Aleksander w serialu „The Office PL”, foto: Łukasz Bąk
Vanessa Aleksander i Piotr Polak w serialu „The Office PL”, foto: Łukasz Bąk
Vanessa Aleksander i Piotr Polak w serialu „The Office PL”, foto: Łukasz Bąk


„The Office PL” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 24 października 2022 roku) o godz. 21:00 w Comedy Central. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat Comedy Central Extra, a sezon 2. CANAL+ Premium i CANAL+ 1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...