reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Black Weeks” w Netii

dodano: 2022-10-24 13:15 | aktualizacja: 2024-03-26 10:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Evobox 4K W tegorocznej edycji „Black Weeks” w Netii szybsze opcje światłowodu (do 600 Mb/s i do 1 Gb/s) i pakiety z TV w rozdzielczości 4K są w okresie zobowiązania 10 zł miesięcznie tańsze. Kolejne korzyści to 3 miesiące abonamentu gratis oraz Tidal i Disney+ nawet przez 24 miesiące bez opłat.

Netia
Netia Black Weeks 2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach najnowszej promocji „Black Weeks”, którą Netia przygotowała z okazji zbliżającego się Czarnego Piątku (Black Friday), można skorzystać z atrakcyjnych cen szybszych opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych oraz pakietów z TV w 4K. Wybierając dowolny z poniżej prezentowanych wariantów – w porównaniu ze standardową ofertą promocyjną – klienci oszczędzą w okresie trwania zobowiązania 10 zł miesięcznie.
 

Prędkość internetu

Internet solo

Internet + Telewizja M 4K

Internet + Telewizja L 4K

do 600 Mb/s

50 zł

65 zł

90 zł

do 1 Gb/s

60 zł

75 zł

100 zł


Przez pierwsze 3 miesiące opłaty abonamentowe, zarówno za internet solo, jak i pakiety z TV (każdy wybrany przez klienta wariant) wynoszą 0 zł. Dodatkowo klienci otrzymają w cenie przez 24 miesiące dostęp do serwisu muzycznego Tidal.

Można też wybrać opcję z dostępem do serwisu Disney+. Wówczas przez 12 miesięcy otrzymamy dostęp do tego serwisu gratis, a w kolejnych 12 miesiącach zapłacimy po 28,99 zł miesięcznie. Klienci, którzy jednocześnie skorzystają z atrakcyjnych ofert mobilnych i przeniosą do Netii swój numer komórkowy, dostęp do Disney+ otrzymają aż przez 2 lata gratis.

W ramach usługi klienci otrzymują bez dodatkowych opłat nowoczesny router z szybkim WiFi, a w pakietach z usługami telewizyjnymi również nowoczesny dekoder Netia Evobox 4K.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...