reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sportitalia otwiera nową działalność we Włoszech

dodano: 2022-10-25 19:03
autor: RO | źródło: tvdigitaldivide.it

SportItalia Włoski, bezpłatny nadawca sportowy Sportitalia zmienia formę działalności z nadawcy telewizyjnego do firmy medialnej o komplementarnej i zróżnicowanej działalności. Są to słowa Michele Criscitiello, właściciela telewizji sportowej, w wywiadzie dla magazynu finansowego Milano Finanza.

sportitalia.com
SportItalia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa przygotowuje się do otwarcia kawiarni i barów, począwszy od Mediolanu, a skończywszy na południowych Włoszech. Decyzja o dodatkowych inwestycjach powinna przyczynić się do dalszego wzrostu przychodów.

Micri Communication, należące do Criscitiello, nabyło 50% udziałów w ISC (Italia Sport Communication) od Gruppo GMH, należącej do Giovanni i Marco Sciscione. Operacja pozwoliła uzyskać 100% udziałów w sportowym kanale telewizyjnym w maju tego roku. Criscitiello był powiązany z marką Sportitalia od 2014 roku, wówczas należącej do tunezyjskiego biznesmena Taraka Ben Ammara, a później został wspólnikiem.

Dziś nadawca sportowy, który jest nadawany w formie nieszyfrowanej (FTA) przez naziemną telewizję cyfrową na pozycji 60. w LCN, ma średni udział na poziomie 0,5% czyli 1,5 mln widzów dziennie. Przy zatrudnieniu 45-50 pracowników zamknął ostatni swój bilans z obrotem 8 mln euro i zyskiem 1 mln euro. Sportitalia ma prawa telewizyjne na pokazywanie ligi piłkarskiej Primavera przez 3 sezony.

Od pewnego czasu Sportitalia jest właścicielem Sportitaliabet, operatora działającego na rynku zakładów bukmacherskich.

Źródło: tvdigitaldivide.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

359 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...