reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„French Touch 2022” na kanałach TVP

dodano: 2022-10-27 08:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „French Touch” W czwartek, 27 października br. o godz. 20:10 w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się 8. gala „French Touch”. Widowisko to transmitować będą kanały TVP1 i TVP Polonia, a w kolejnych dniach pokażą je stacje TVP Rozrywka i TVP Kobieta. Wystąpią Małgorzata Tomaszewska, Justyna Steczkowska („The Voice of Poland” na kanałach TVP2, TVP HD, TVP Wilno i TVP Rozrywka), Julia Belei, Katia Kozlova „Urana”, Sarah Schwab, Camille Bertault, Océane Colom „Suzane”, Ingrid Alberini „In-Grid”, Pierre Garand „Garou”, Matthieu Tota „Matt Pokora”, Jean-Michel Jarre, Aleksander Sikora, Feel, Paradis Latin, On Aura Tout Vu i prezenterki programu „Pytanie na śniadanie”.

TVP1 TVP 1 Jedynka „French Touch”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczna gala „French Touch” to ósma edycja tego wydarzenia. - Jest to radosne święto polsko-francuskiej przyjaźni w formie widowiska z udziałem artystów i osobowości ważnych dla kultur obu krajów - czytamy w opisie. Podczas ponad dwugodzinnego spektaklu wystąpią artyści z Polski, Francji i Ukrainy. - Usłyszymy wielkie przeboje w niezwykłych interpretacjach i wyjątkowe duety - zapowiada nadawca.

Galę „French Touch 2022” uświetnią występy najstarszego z francuskich kabaretów - Paradis Latin, pokazy mody czy goście ze świata kultury. Jedną z takich atrakcji będzie pokaz haute couture z udziałem prezenterek „Pytania na śniadanie” (emisja na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj), które widzowie zobaczą w roli modelek.

W trakcie gali zostanie wręczona nagroda „Marianne d'Honneur” dla „wybitnej osobistości cenionej zarówno w Polsce, jak i Francji”. Dotychczas uhonorowano m.in.: Igę Świątek, Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka czy Rene Gościnnego. Nazwisko tegorocznego laureata widzowie poznają podczas czwartkowej gali (więcej tutaj).

Gospodarzami wieczoru będą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora („The Voice of Poland” w stacjach TVP2, TVP HD, TVP Wilno i TVP Rozrywka - więcej tutaj, „Pytanie na śniadanie”).

Dodajmy, że w przeszłości galę „French Touch” mogli oglądać również widzowie telewizji TVN (więcej tutaj).
 
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP
Małgorzata Tomaszewska w programie „The Voice Senior”, foto: Jan Bogacz/TVP
Julia Belei podczas koncertu „Chwała Ukrainie. Dzisiaj Ukraina jest kobietą”, foto: TVP
Julia Belei podczas koncertu „Chwała Ukrainie. Dzisiaj Ukraina jest kobietą”, foto: TVP
TVP pokaże galę „French Touch”, foto: TVP
TVP pokaże galę „French Touch”, foto: TVP

„French Touch 2022” - transmisja w czwartek, 27 października 2022 roku o godz. 20:10 na kanałach TVP1 i TVP Polonia. Widowisko to będą mogli również zobaczyć widzowie stacji TVP Kobieta i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...