reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Sport w polskiej TV 29.10.2022

dodano: 2022-10-28 13:13 | aktualizacja: 2022-10-29 20:00
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Liverpool FC - Leeds United. Transmisje live z ligi ACB tylko w Sportklubie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

16:00 Padel: World Padel Tour, Giza:
Półfinał #1
Komentarz: Marek Furjan, Jakub Słowiński

17:30 Padel: World Padel Tour, Giza:
Półfinał #2
Komentarz: Marek Furjan, Jakub Słowiński
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce - Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Grzegorz Mielcarski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Wieszczycki 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Sacramento Kings - Miami Heat
Komentarz: Bartłomiej Tomczak, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Celta Vigo
Komentarz: Adam Marchliński, Jakub Kręcidło

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - Atlético Madryt
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Leeds United

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce - Piast Gliwice
Komentarz: Filip Surma, Grzegorz Mielcarski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Wieszczycki 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Celta Vigo
Komentarz: Adam Marchliński, Jakub Kręcidło

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - ESTAC Troyes
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - Olympique Marsylia
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
3. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - FC Barcelona 

Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Lecce - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

22:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - ESTAC Troyes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - GD Chaves
Komentarz: Patryk Mirosławski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - Olympique Marsylia
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

16:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CD Santa Clara - FC Porto
Komentarz: Eryk Szpruch

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - Rayo Vallecano
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan - UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

13:00 Triatlon: Super League, Neom:
Zawody 

19:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program dowolny solistek

21:15 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Taniec dowolny
 
Eurosport 2

07:00 Golf: Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku:
Dzień 3

13:30 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig mężczyzn
 
Fightklub

19:00 Sporty walki: We Love MMA 60:
Gala

 
Golf Channel

15:00 Golf: DP World Tour, Quarteira:
3. runda

19:30 Golf: PGA Tour, Southampton Parish:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 1

22:00 Piłka nożna: Copa Libertadores: 
Athletico Paranaense - CR Flamengo



 
Polsat Sport Premium 2

16:30 Piłka nożna: Eredivisie:
SC Heerenveen - FC Utrecht

18:45 Piłka nożna: Eredivisie:
Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
 
Polsat Sport

05:30 Rugby kobiet: Mistrzostwa Świata:
Francja - Włochy

08:30 Rugby kobiet: Mistrzostwa Świata:
Nowa Zelandia - Walia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów

23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Ceremonia dekoracji

00:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program dowolny par sportowych

01:30 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program dowolny solistów

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Wasyl Łomaczenko - Jamaine Ortiz
 
Polsat Sport Extra

14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1/2 finału

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń

20:00 Short track: Puchar Świata, Montreal:
Zawody 

21:00 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1/2 finału

23:00 Short track: Puchar Świata, Montreal:
Zawody 

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Calvin Kattar - Arnold Allen

03:30 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Ceremonia medalowa
 
Polsat Sport News

14:30 Tenis: ATP World Tour, Bazylea:
1/2 finału

17:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - GKS Katowice


20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program dowolny solistek

21:25 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Taniec dowolny

02:30 (so/nd) Rugby kobiet: Mistrzostwa Świata:
Anglia - Australia

04:30 (so/nd) Rugby kobiet: Mistrzostwa Świata:
Kanada - USA
 
Sportklub

07:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Gold Coast:
Wyścig 2

11:00 Koszykówka mężczyzn: A-League: 
Sydney Kings - Cairns Taipans

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaś - Beşiktaş Icrypex

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
BAXI Manresa - Río Breogán

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Herbalife Gran Canaria - Lenovo Tenerife

22:40 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Martinsville:
Wyścig
 
TVP Sport

12:30 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
GKS Katowice - UKS SMS Łódź
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

14:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Artur Siódmiak

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński 

20:00 Boks: KnockOut Boxing Night 25: 
Mateusz Masternak - Jason Whateley 
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

 


Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Umeå - Brommapojkarna

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - 1. FC Nürnberg
Komentarz: Kamil Kania

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - SV Darmstadt 98

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - Eintracht Braunschweig

13:00 Triatlon: Super League, Neom:
Zawody 

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Zachodny

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
West Bromwich Albion - Sheffied United
Komentarz: Michał Skiba

13:45 Dart: Mistrzostwa Europy:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:50 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022
Wyścigi 2

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Inter Mediolan - AS Roma

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Örebro

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Bayern Monachium - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Marcin Borzęcki, Rafał Wolski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Dawid Król, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - VfL Bochum 1848
Komentarz: Marcin Pawłowski, Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League
Anglia - Grecja

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 


16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Tottenham Hotspur
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Mochał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Wojciech Piela, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Chelsea FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Southampton FC
Komentarz: Tomasz Górski, Radosław Przybysz

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Aston Villa
Komentarz: Adam Delimat, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Norwich City - Stoke City
Komentarz: Michał Skiba

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Harlequins - London Irish

16:10 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022
Wyścigi 2

17:20 Wyścigi samochodowe: Finali Mondiali 2022
Wyścigi 2

18:00 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Fidżi - Szkocja

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Örebro - Timrå

18:00 Golf: LIV Golf Team Championship, Miami:
2. runda
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Everton FC
Komentarz: Dawid Król, Maciej Łuczak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - Hertha BSC
Komentarz: Kamil Kania, Tomasz Urban

18:30 Rugby: Autumn Nations Series:
Szkocja - Australia
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

20:00 Dart: Mistrzostwa Europy:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - New York Rangers

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Mateusz Juza

20:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Australia - Włochy

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Leeds United

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Ottawa Senators

22:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning

23:00 Wyścigi samochodowe: NRX Rallycross Series, Los Angeles:
Wyścig

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Chicago Blackhawks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Minnesota Wild

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Montreal Canadiens

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Colorado Avalanche

02:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Astros - Phillies

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Washington Capitals

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Edmonton Oilers

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Pittsburgh Penguins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...