reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

29-31.10 Polsat Sport: Copa Libertadores i derby

dodano: 2022-10-28 14:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 29-30 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Copa Libertadores, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), La Liga Santander, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Formuła 1, F1 H2O, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Top Rank, łyżwiarstwo figurowe, short track, rugby, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Copa Libertadores (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), rugby (więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

29 października (sobota)
5:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 rugby, mistrzostwa świata w Nowej Zelandii, 1. ćwierćfinał: Francja - Włochy, Polsat Sport

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

5:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:05 MMA: KSW50, Polsat Sport Fight

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 rugby, mistrzostwa świata w Nowej Zelandii, 2. ćwierćfinał: Nowa Zelandia - Walia, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Polsat Sport News

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

15:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Polsat Doku

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

16:25 piłka nożna: Eredivisie, Polsat Sport Premium 2

16:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: CD Santa Clara Ponta Delgada - FC Porto, Eleven Sports 4

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - ESTAC Troyes, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

17:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport Extra

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - GKS Katowice, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Sport

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

18:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Rayo Vallecano de Madrid Madryt, Eleven Sports 4

18:30 Formuła 1, Grand Prix Meksyku: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

18:40 piłka nożna: Eredivisie, Polsat Sport Premium 2

18:45 siatkówka, Tauron Liga: KS Pałac Bydgoszcz - Roleski Grupa Azoty Tarnów, Polsat Box Go

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - GD Chaves, Eleven Sports 3

19:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - GKS Tychy, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 short track: Puchar Świata w Montrealu, Polsat Sport Extra

20:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate Canada: program dowolny solistek, Polsat Sport News

20:00 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 Formuła 1, Grand Prix Meksyku: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2

21:25 łyżwiarstwo figurowe, Skate Canada: taniec dowolny, Polsat Sport News

21:50 piłka nożna, Copa Libertadores, finał: Athletico Paranaense Kurytyba - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate Canada: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

23:00 short track: Puchar Świata w Montrealu, Polsat Sport Extra

23:00 siatkówka, SuperLega: Top Volley Cisterna - Emma Villas Aubay Siena, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 29 na 30 października (z soboty na niedzielę)
0:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate Canada: program dowolny par sportowych, Polsat Sport

0:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

1:30 łyżwiarstwo figurowe, Skate Canada: program dowolny solistów, Polsat Sport

1:40 MMA: KSW39, Polsat Sport Fight

2:00 gala bokserska Top Rank w Nowym Jorku, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

2:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

2:30 rugby, mistrzostwa świata w Nowej Zelandii, 3. ćwierćfinał: Anglia - Australia, Polsat Sport News

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

3:30 łyżwiarstwo figurowe, Skate Canada: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

4:30 rugby, mistrzostwa świata w Nowej Zelandii, 4. ćwierćfinał: Kanada - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport News

30 października (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:55 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: Livingston FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

13:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - NEC Nijmegen, Polsat Sport Premium 1

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: MKS Chojniczanka Chojnice - OKS Odra Opole, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: Bohemians Praha 1905 Praga - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Angers SCO, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Bazylei: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:50 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii i Grand Prix Włoch: podsumowanie, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - OGC Nice Nicea, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

17:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - MZKS Chrobry Głogów, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka, SuperLega: Allianz Mediolan - WithU Werona, Polsat Sport News

18:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:45 siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box Go

18:55 Formuła 1, Grand Prix Meksyku: parada kierowców, Eleven Sports 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 short track: Puchar Świata w Montrealu, Polsat Sport News

19:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate Canada: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

20:00 Formuła 1, Grand Prix Meksyku: wyścig, Eleven Sports 1

20:00 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 piłka nożna, Major League Soccer (MLS), półfinał: Los Angeles FC - Austin FC, Polsat Sport Premium 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 3

21:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:45 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 30 na 31 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

1:20 piłka nożna, Major League Soccer (MLS), półfinał: Philadelphia Union - New York City Nowy Jork, Polsat Sport

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...