reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Nie taki straszny halloween” w CBS Europa

dodano: 2022-10-30 10:47 | aktualizacja: 2022-10-30 16:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Europa W poniedziałek, 31 października br. od godz. 6:00, w halloween, kanał CBS Europa poleca swoim widzom w ramach pasma „Nie taki straszny halloween” takie produkcje filmowe jak „Najlepsi reżyserzy Hollywood”, „Nora Roberts: Sanktuarium”, „Nora Roberts: Błękitny dym”, „Nora Roberts: Niebo Montany”, „Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną” (także pod tytułem „Nora Roberts: Pod księżycem Caroliny”), „Jesteś tylko moja”, „Pusta kołyska”, „Sen o nożu”, „Ku pamięci”, „Świadek”, „Zaborcza miłość” i „Zabójca znad Green River”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, święto grozy i strachów - halloween już za pasem. O właściwy klimat zadba CBS Europa, gdzie na widzów czekać będą trzymające w napięciu thrillery. W poniedziałek, 31 października br. rzez cały dzień kanał emitować będzie filmy z dreszczykiem, a na antenie pojawią się: „Świadek” opowiadający historię kilkuletniego amisza, który przez przypadek staje się świadkiem morderstwa dokonanego przez funkcjonariuszy policji; „Zaborcza miłość”, czyli konflikt między ciężarną Helen a jej teściową niemogącą się pogodzić z utratą syna na rzecz innej kobiety, oraz „Zabójca znad Green River” - dwuczęściowa produkcja oparta na faktach, przedstawiająca śledztwo dotyczące serii zabójstw dokonanych na samotnych kobietach w okolicach Seattle. Stacja zaprasza również na adaptacje bestsellerowych książek dwóch amerykańskich autorek - Nory Roberts i Mary Higgins Clark. Nora Roberts przez wielu nazywana „Królową Romansów”, jest autorką ponad 200 pozycji, w tym również opowieści z dreszczykiem w tle, a jej powieści przetłumaczono na ponad 25 języków. Z kolei mistrzyni suspensu - Mary Higgins Clark - jedna z najpopularniejszych autorek kryminałów i thrillerów, w swoim dorobku ma ponad 50 trzymających w napięciu bestsellerów. Na filmowe adaptacje powieści obu autorek kanał zaprasza od godziny 6:25. Pasmo „Nie taki straszny halloween” na kanale CBS Europa będzie emitowane w poniedziałek, 31 października br. od godziny 6:00 (więcej tutaj)

„Nie taki straszny halloween” w CBS Europa:

„Nie taki straszny Halloween”:
emisja: w poniedziałek, 31 października br. o 6:00
W poniedziałek, 31 października br. kanał CBS Europa w ramach pasma „Nie taki straszny Halloween” pokaże takie produkcje jak: o godzinie 6:00 „Najlepsi reżyserzy Hollywood” (więcej tutaj), o godzinie 6:25 „Nora Roberts: Sanktuarium”, o godzinie 8:10 „Nora Roberts: Błękitny dym”, o godzinie 10:00 „Nora Roberts: Niebo Montany”, o godzinie 11:50 „Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną” (także pod tytułem „Nora Roberts: Pod księżycem Caroliny”), o godzinie 13:40 „Jesteś tylko moja”, o godzinie 15:30 „Pusta kołyska”, o godzinie 17:20 „Sen o nożu”, o godzinie 19:10 „Ku pamięci”, o godzinie 21:00 „Świadek”, o godzinie 23:10 „Zaborcza miłość” i w nocy z poniedziałku na wtorek, z 31 października na 1 listopada br. o godzinie 1:05 „Zabójca znad Green River”, a o godzinie 4:35 „Nora Roberts: Sanktuarium”.

„Świadek” („Witness”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1985 rok, reżyseria: Peter Weir, obsada: Harrison Ford, Kelly McGillis, Lukas Haas, Jan Rubeš, Josef Sommer, Alexander Godunov, Danny Glover, Brent Jennings, Patti LuPone, Angus MacInnes, Viggo Mortensen i Frederick Rolf
emisja: w poniedziałek, 31 października br. o 21:00

Świadek, chroniący go policjant i konserwatywna społeczność, czyli Harrison Ford u amiszów. Amiszka Rachel Lapp wraz ze swoim kilkuletnim synkiem Samuelem udaje się w podróż do Baltimore. W dworcowej toalecie chłopiec staje się świadkiem brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest policjant, a jedyną osobą, która może zidentyfikować sprawcę - Samuel. Szybko wychodzi na jaw, że zabójca jest wysoko postawionym policjantem. Prowadzący śledztwo John Book postanawia chronić swojego świadka. Razem z Rachel i Samuelem jedzie do ich wioski w Pensylwanii. Na miejscu detektyw musi odnaleźć się w hołdującej tradycyjnym wartościom społeczności.

„Zaborcza miłość” („Hush”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1998 rok, reżyseria: Jonathan Darby, obsada: Jessica Lange, Gwyneth Paltrow, Johnathon Schaech, Nina Foch, Debi Mazar, Kaiulani Lee, David Thornton, Hal Holbrook, Richard Lineback, Richard Kohn, Faith Potts, Tom Story, Jolene Carroll, Jacob Press i Joe Inscoelektor
emisja: w poniedziałek, 31 października br. o 23:10

Jessica Lange i Gwyneth Paltrow w aktorskim pojedynku i niebezpiecznej grze, jaką staje się obsesyjna matczyna zazdrość. Do posiadłości w Kilronan przybywa młoda kobieta, Helen. Została tu zaproszona przez swojego chłopaka, Jacksona Baringa. Urocza Helen jest bardzo szczęśliwa w związku z Jacksonem, a w Kilronan ma poznać rodzinę ukochanego i zdobyć zaufanie najbliższych mu osób. Matką Jacksona oraz właścicielką posiadłości jest Martha. Początkowo kobieta z sympatią odnosi się do wybranki syna. Niebawem okazuje się, że Helen jest w ciąży. Młodzi muszą podjąć ważkie decyzje. Postanawiają pobrać się i zamieszkać w rodzinnej rezydencji. Od tego momentu sprawy zaczynają przybierać zły obrót. Matka Jacksona nie jest w stanie ukrywać zazdrości o żonę swojego syna, a jej zachowanie staje się coraz bardziej niepokojące. Helen nie do końca ma świadomość powagi sytuacji. Martha decyduje się na przerażający krok.

„Zabójca znad Green River” („Capture of the Green River Killer”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2008 rok, reżyseria: Norma Bailey, obsada: Tom Cavanagh, Michelle Harrison, Amy Davidson, Sharon Lawrence, Christina Lindley, James Marsters, John Pielmeier, James Russo, Zak Santiago, Maya Ritter, Brendan Fletcher, Currie Graham i Jessica Harmon
emisja: w nocy z poniedziałku na wtorek, z 31 października na 1 listopada br. o 1:05

Dramat kryminalny oparty na faktach. Mała miejscowość nad rzeką Green River w amerykańskim stanie Seattle. W skromnych warunkach żyje tutaj nastoletnia Hel. Rozwiedziona matka wikła się w przypadkowe romanse, niezbyt zwracając uwagę na córkę. Kolejny z przygodnych kochanków gwałci Hel. To tylko pogłębia konflikt dziewczyny z matką. Tymczasem w okolicy dochodzi do makabrycznych odkryć. Znajdowane są ciała młodych kobiet i miejscowy szeryf Dave Reichert szybko orientuje się, że ma do czynienia z seryjnym zabójcą. Telewizyjny mini serial oparty na książce Davida Reicherta, opowiadający wstrząsającą historię jednego z najbardziej znanych seryjnych zabójców w historii Ameryki. Znany jako zabójca znad Green River grasował w latach 80. i 90. ubiegłego wieku, pozbawiając życia kilkadziesiąt kobiet. Przez lata pozostawał nieuchwytny, lecz determinacja szeryfa Reicherta oraz nowoczesne metody badań kryminalistycznych pozwoliły w końcu go ująć. W nocy z poniedziałku na wtorek, z 31 października br. o godzinie 1:05 pokazany zostanie odcinek pierwszy tego serialu, natomiast o godzinie 2:50 wyemitowany zostanie odcinek drugi.
 
Jessica Harmon w serialu „Zabójca znad Green River”, foto: AMC Networks International
Jessica Harmon w serialu „Zabójca znad Green River”, foto: AMC Networks International
Jessica Lange w filmie „Zaborcza miłość”, foto: AMC Networks International
Jessica Lange w filmie „Zaborcza miłość”, foto: AMC Networks International
Gwyneth Paltrow i Jessica Lange w filmie „Zaborcza miłość”, foto: AMC Networks International
Gwyneth Paltrow i Jessica Lange w filmie „Zaborcza miłość”, foto: AMC Networks International
Harrison Ford w filmie „Świadek”, foto: AMC Networks International
Harrison Ford w filmie „Świadek”, foto: AMC Networks International


„Nie taki straszny halloween” - emisja w poniedziałek, 31 października 2022 roku o godz. 6:00 na kanale CBS Europa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...