reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Piła” - filmowa seria w listopadzie w Warner TV

dodano: 2022-10-31 11:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV „Piła” W listopadzie br. kanał Warner TV poleca swoim widzom takie filmy z serii „Piła” („Saw”) jak „Piła” („Saw”), „Piła 2” („Saw 2”), „Piła 3” („Saw 3”), „Piła 4” („Saw 4”) i „Piła 5” („Saw 5”). Jak zapowiada nadawca, to filmy z dreszczykiem nie tylko na halloween. Motyw morderczych zagadek okazał się kluczem do sukcesu „Piły”. Cała seria zarobiła 1 miliard dolarów w box office i ze sprzedaży na innych nośnikach. Teraz Warner TV wyemituje pierwsze 5 części filmów o seryjnym mordercy. Jigsaw wymyśla zabójcze pułapki, z których muszą wydostać się jego ofiary. Premiera pasma odbędzie się w niedzielę, 6 listopada br. o godz. 23:00.

Warner TV „Piła”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na początku mało kto spodziewał się, że niepozorna produkcja, której nakręcenie zajęło 18 dni, stanie się tak ogromnym hitem. Po premierze okazało się, że sukcesem dobrego horroru nie muszą być drogie efekty specjalne, a przemyślany koncept, który chwyta widza za gardło wraz z rozwojem akcji.

Założenie filmów z serii „Piła” jest proste: złapani w pułapkę ludzie muszą wydostać się z potrzasku, jednak mają na to określony czas. Śmiertelne zasadzki są trudne do rozwikłania, a bohaterowie to tylko pionki w grze tajemniczego Jigsawa. Układa on złowieszczy plan, a doglądanie zmagań złapanych ofiar jest dla niego rozrywką.

W pierwszej części serii „Piła” (emisja w niedzielę, 6 listopada br. o godzinie 23:00) nie znający się wcześniej Adam i doktor Gordon budzą się w obskurnym pomieszczeniu. Każdy z nich jest uwięziony i nie może się ruszyć. W pokoju zostawiono im kasetę z przerażającą wiadomością: Gordon musi zabić Adama, zanim upłynie wyznaczony czas. Porywacz grozi, że zabije rodzinę bohatera, jeśli ten nie zamorduje drugiej ofiary.

„Piła 2” (emisja w niedzielę, 13 listopada br. o godzinie 23:00) opowiada o ośmiu osobach, które Jigsaw zamknął w pomieszczeniu, stającym się ich celą. Bohaterowie dostają nowe zagadki do rozwiązania, a porażka każdego gracza może kosztować życie inną osobę z grupy. Detektyw badający tę sprawę wyrusza im na ratunek.

W filmie „Piła 3” (emisja w niedzielę, 20 listopada br. o godzinie 23:00) geniusz zbrodni porywa lekarkę. Jej zadaniem jest zadbanie o Jigsawa - ma podtrzymać go przy życiu. Morderca chce żyć na tyle długo, aby nowa ofiara zdążyła do niego dotrzeć. Cała trójka toczy pełną napięcia grę z czasem.

„Piła 4” (emisja w niedzielę, 27 listopada br. o godzinie 23:00) pokazuje zmagania postaci, których klątwa Jigsawa dopada zza grobu. Choć seryjny zabójca nie żyje, jego nowe ofiary trafiają na nagraną przez niego kasetę, gdzie znajdują instrukcje dawno zaplanowanej pułapki. Gra toczy się dalej.

Serię zakończy „Piła 5” (emisja w niedzielę, 4 grudnia br. o godzinie 23:00): okazuje się, że dawny Jigsaw ma godnego następcę, Marka Hoffmana. Nowy morderca jest wyjątkową ofiarą: udało mu się uciec z wcześniejszej zasadzki Jigsawa. Jego fenomenalna historia sprawia, że staje się bohaterem w oczach innych. Jednak sprawa przybiera szokujący obrót: Mark Hoffman przygotowuje własne pułapki na śmierć i życie, przejmując schedę po słynnym zabójcy.

Emisja odbywać się będzie w każdą niedzielę, od 6 listopada br., o godzinie 23:00 w Warner TV (więcej tutaj).

Seria „Piła” - emisja w niedziele (od 6 listopada 2022 roku) o godz. 23:00 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...