reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmowe halloween w serwisie VOD Canal+

dodano: 2022-10-31 14:34 | aktualizacja: 2022-10-31 16:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+ Polska

Premiery CANAL+ Z okazji halloween serwis VOD Premiery CANAL+ przygotował dla swoich użytkowników takie produkcje filmowe jak „Czarny telefon”, „W sidłach strachu”, „Scooby-Doo! Cukierek albo psikus”, „Room 203”, „Dom zbrodni”, „Candyman”, „Carrie” (1976 r.), „Carrie” (2013 r.), „Ciche miejsce”, „Dziecko Rosemary”, „Halloween”, „Ring”, „Krzyk 4”, „Lśnienie”, „Sok z Żuka”, „Siedem”, „Dziedzictwo. Hereditary”, „Midsommar. W biały dzień” i „Milczenie owiec”.

Atende Software
Premiery CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nawiedzony pokój, duchy przeszłości i prześladowanie - serwis VOD CANAL+ w październiku br. wprowadza mroczny klimat dla fanów kina grozy. Z okazji halloween serwis VOD Premiery CANAL+ zaprasza na klasyki i pięć nowości prosto z kinowych ekranów, takich jak „Czarny telefon”, „W sidłach strachu”, „Scooby-Doo! Cukierek albo psikus”, „Room 203” i „Dom zbrodni”. - Gdy zakończysz już wędrówkę po domach, usiądź wygodnie z torbą pełną cukierków i zaserwuj sobie solidną dawkę strachu razem z nowymi produkcjami dostępnymi w Premierach CANAL+ - zachęca nadawca. Widzowie zobaczą nowości prosto z kina, jak „Czarny telefon”, „W sidłach strachu”, „Scooby-Doo! Cukierek albo psikus”, „Room 203” i „Dom zbrodni”. Oprócz kinowych sensacji na fanów grozy czekają klasyki, takie jak „Candyman” (więcej tutaj i tutaj), „Carrie” (1976 r.), „Carrie” (2013 r.), „Ciche miejsce” (więcej tutaj), „Dziecko Rosemary” (więcej tutaj), „Halloween” (więcej tutaj), „Ring”, „Krzyk 4” (więcej tutaj), „Lśnienie” (więcej tutaj), „Sok z Żuka” (więcej tutaj), „Siedem”, „Dziedzictwo. Hereditary”, „Midsommar. W biały dzień” (więcej tutaj) i „Milczenie owiec” (więcej tutaj i tutaj).

Halloweenowa oferta serwisu VOD Premiery CANAL+:

„Czarny telefon”
Horror. Ekranizacja opowiadania Joe Hilla „Czarny telefon”, które pochodzi ze zbioru „Upiory XX wieku”. Główny bohater, nieśmiały, ale sprytny 13-letni Finney Shaw (w tej roli Mason Thames) zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę, a następnie uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą. Kiedy odłączony od kabla telefon zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że nawiązał kontakt z poprzednimi ofiarami zbrodniarza. Głosy dochodzące z telefonu pragną zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

„W sidłach strachu”
Thriller. Historia Chrisa (Cameron Monaghan), zamożnego rozwodnika, który mieszka w zaprojektowanym przez siebie, luksusowym domu. Jego życie nabiera barw, kiedy poznaje młodą kobietę, tajemniczą i uroczą Sky (Lilly Krug). Jednak namiętny romans kochanków nie może trwać wiecznie. Milioner nie spodziewa się, że ta znajomość wstrząśnie jego dotychczasowym życiem. Dowiaduje się, że urocza Sky to wyszkolona, zawodowa morderczyni. Film w reżyserii Luisa Prieto.

„Scooby-Doo! Cukierek albo psikus”
Animacja, film familijny w edycji halloweenowej. Brygada odważnych detektywów będzie miała co świętować. Bohaterom w końcu udało się wytropić Coco Diablo, głowę organizacji skupiającej grupę niebezpiecznych przestępców, w skład której wchodzą: Czarny Rycerz, Space Kook i Ghost Diver. Podczas gdy groźna Coco i jej towarzysz kot przebywają w celi więziennej, paczka przyjaciół może złapać chwilę oddechu - albo przynajmniej tak im się wydaje. W halloween Coolsville odwiedzą bowiem złowrogie sobowtóry postaci z kręgu Scooby’ego - antybohaterowie. Teraz los miasteczka leży w rękach dzieciaków oraz ich nietypowego sojusznika, jakim jest Coco (więcej tutaj).

„Room 203”
Horror. Opowiada historię dwóch przyjaciółek Kim i Izzy. Kiedy dziewczyny wspólnie wprowadzają się do Room 203, dziwnego mieszkania z przerażającym średniowiecznym witrażem, Kim zaczyna odnosić wrażenie, że jest ono nawiedzone. Z pomocą swojego chłopaka Iana rozpoczyna śledztwo. Bada historię mieszkania, odkrywając ciąg zaginięć poprzednich lokatorów, tajemnicę morderstwa sprzed pół wieku oraz starożytną klątwę, która grozi opętaniem Izzy i zabiciem Kim.

„Dom zbrodni”
Thriller. Architekt Tom Levin (Shane West) i jego żona Alice (Chelsea Gilligan), wynajmują na weekend modernistyczny dom, zbudowany przez legendarnego architekta i znanego okultystę, Fredericka Bannera (Stephen Lang). Podczas pobytu okazuje się, że wydarzeniami w willi kieruje duch właściciela pragnący zrealizować diaboliczny plan - zaprojektowaną 60 lat wcześniej zbrodnię.
 
Lilly Krug w filmie „W sidłach strachu”, foto: Monolith Films
Lilly Krug w filmie „W sidłach strachu”, foto: Monolith Films
Sarah Hay (na pierwszym planie) w filmie „Dom zbrodni”, foto: Astral/Plane/Blue Fox Entertainment
Sarah Hay (na pierwszym planie) w filmie „Dom zbrodni”, foto: Astral/Plane/Blue Fox Entertainment
Sarah Hay w filmie „Dom zbrodni”, foto: Astral/Plane/Blue Fox Entertainment
Sarah Hay w filmie „Dom zbrodni”, foto: Astral/Plane/Blue Fox Entertainment
Sarah Hay i Shane West w filmie „Dom zbrodni”, foto: Astral/Plane/Blue Fox Entertainment
Sarah Hay i Shane West w filmie „Dom zbrodni”, foto: Astral/Plane/Blue Fox Entertainment


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...