reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FEM3 zmieni nazwę i wizerunek

dodano: 2022-10-31 20:25
autor: RO | źródło: dtvnews.hu

TV2 Klub Kobiecy kanał lifestylowy FEM3, należący do węgierskiej grupy medialnej TV2 Csoport, wkrótce zmieni nazwę i wizerunek. Grupa TV2 szybko wykorzystała szansę włączenia słowa "Klub" do swojego portfolio, rejestrując markę TV2 Klub. Nową nazwę użyje do rebrandingu kanału FEM3 uruchomionego na Węgrzech 1 stycznia 2010 roku przez nadawcę SBS Broadcasting Network Ltd..

tv2play.hu/FEM3
FEM3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Słowo "Klub" na Węgrzech może być wykorzystane przez innego nadawcę telewizyjnego po tym, jak RTL Magyarország przekształciło swoją stację komercyjną RTL Klub w RTL.

Dokładna data zmiany nazwy FEM3 nie jest obecnie znana. Kolejną nowością całej firmy jest to, że ogłoszona wcześniej platforma streamingowa bez reklam (i płatna) będzie działać pod nazwą TV2 Zéró.

FEM3 od lat jest telewizją dla pogodnych, pełnych pasji kobiet, które chętnie włączają kanał lifestylowy, gdzie podstawą zróżnicowanej struktury programowej są własne produkcje (Shopping Queens - Królowe zakupów), a także popularne talk-show i programy typu reality („Dom nie do poznania”, „Żonaty od pierwszego wejrzenia”, „Salon sukien ślubnych”).

FEM3 jest obecne w platformach satelitarnych Digi TV i Direct One z satelitów Thor na pozycji 0,8°W. Przekaz dystrybucyjny dla operatorów sieci kablowych jest nadawany z satelity Intelsat 10-02 (1°W) na tp. 312X (12,723 GHz, pol. V, SR: 26600, FEC: 2/3; DVB-S / QPSK). Z transmisji korzystają też klienci Digi TV. Sygnał jest zaszyfrowany w Conax i Nagra MA.

Źródło: dtvnews.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...