reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-29 - 2022-11-30

Sport w polskiej TV 3.11.2022

dodano: 2022-11-02 12:27 | aktualizacja: 2022-11-03 12:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Konferencji Europy UEFA: Lech Poznań - Villarreal CF. Transmisje live z WTA Finals tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Gabriela Dabrowski/Giuliana Olmos - Ludmyła Kiczenok /Jelena Ostapenko,
Komentarz: Michał Lewandowski

23:00 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Iga Świątek Caroline Garcia, 
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

01:00 (cz/pt) Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Coco Gauff - Daria Kasatkina
Komentarz: Maciej Zaręba

03:00 (cz/pt) Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
Weronika Kudiermietowa / Elise Mertens - Anna Danilina/Beatriz Haddad Maia
Komentarz: Żelisław Żyżyński
 
CANAL+ Sport 2

00:00 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Orlando Magic - Golden State Warriors
Komentarz: Michał Łopaciński
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Granada CF - UD Levante
Komentarz: TBC
 
Eurosport 1

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Orlen Wisła Płock - Telekom Veszprém HC

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Łomża Industria Kielce - MOL-Pick Szeged
 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Panathinaikos OPAP Ateny - KK Partizan Mozzart Bet



 
Polsat Sport

11:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
3. runda

13:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
3. runda

15:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
3. runda

16:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice

18:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
BBTS Bielsko-Biała - LUK Lublin

21:00 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
ŁKS Commercecon Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo
 
Polsat Sport Extra

16:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
3. runda

17:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
3. runda

19:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
3. runda

20:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
3. runda
 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Tauron GTK Gliwice



 
TVP 2

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Lech Poznań - Villarreal CF
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

14:00 Snooker: Champion of Champions:
Ronnie O'Sullivan - Robert Milkins 
Komentarz: Piotr Dębowski

16:15 Snooker: Champion of Champions:
Zhao Xintong - Mink Nutcharut 
Komentarz:Bartosz Utkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: 
Lech Poznań - Villarreal CF

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
Viaplay


16:30 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Basaksehir - Hearts

16:30 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
RFS - AFC Fiorentina

18:00 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Hiszpania - Irlandia

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Feyenoord - SS Lazio

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Midtjylland - Sturm Graz

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Monaco - Crvena zvezda

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Olympiakos - Nantes

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Qarabag - SC Freiburg

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad - Manchester United

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
S. Tiraspol - Omonia

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Trabzonspor - Ferencvaros

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AZ Alkmaar - Dnipro-1

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Apollon - Vaduz

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
CFR Cluj - FC Ballkani

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Djurgarden - Shamrock Rovers

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Gent - Molde

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Pyunik - FC Basel

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Slavia Praga - Sivasspor

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Zalgiris - Slovan Bratysława

19:00 Hokej na lodzie: Svanska Hockeyligan:
Luleå - Brynäs

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
MT Melsungen - VfLGummersbach

20:30 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Anglia - Australia

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Arsenal - Zurich

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Roma - Ludogorets

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Betis - HJK

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Bodo/Glimt - PSV Eindhoven

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Braga - Malmo FF

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Dynamo Kijów - Fenerbahce

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Rennes - AEK Larnaca

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Royale Union SG - 1. FC Union Berlin

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
1. FC Köln - OGC Nice
Komentarz: Adam Delimat, Mateusz Skwierawski

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FCSB - West Ham United
Komentarz: Adrian Olek, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Hapoel Beer Sheva - FK Austria Wiedeń
Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Lech Poznań - Villarreal CF

Komentarz: Rafał Wolski, Łukasz Trałka

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Partizan - Slovacko

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Silkeborg - Anderlecht

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Washington Capitals

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Vegas Golden Knights

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes

00:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Boston Bruins

01:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Astros - Phillies

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Seattle Kraken

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - New York Islanders

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Montreal Canadiens

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Nashville Predators

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - New Jersey Devils

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Dallas Stars

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Anaheim Ducks

03:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Florida Panthers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...