reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kiedy SkyShowtime w Polsce? Podano daty

dodano: 2022-11-03 22:48 | aktualizacja: 2022-11-04 10:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: SkyShowtime

SkyShowtime Serwis streamingowy SkyShowtime ogłosił swoją dalszą ekspansję w Europie. 14 grudnia 2022 roku usługa zostanie uruchomiona w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii. Następne będą: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Słowacja, Albania i Macedonia Północna, które otrzymają dostęp do platformy SkyShowtime w lutym 2023 roku.

SkyShowtime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SkyShowtime – nowy serwis streamingowy na terenie Europy – był gospodarzem europejskiej premiery platformy w Amsterdamie, w której wzięły udział międzynarodowe gwiazdy oraz przedstawiciele firmy.

Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime, ujawnił, że w grudniu tego roku planowane jest rozszerzenie usługi na wybranych terenach Europy Środkowej i Wschodniej. Serwis SkyShowtime, oferujący najwyższej jakości rozrywkę, zostanie włączony 14 grudnia w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii.

Następnie rozszerzy się na Polskę, Albanię, Czechy, Węgry, Macedonię Północną, Rumunię i Słowację w lutym 2023 roku.

SkyShowtime, łącząc najlepsze tytuły pochodzące od największych światowych wytwórni i najznakomitszych twórców, oferuje tysiące godzin wysokiej jakości rozrywki dla całej rodziny. W serwisie znajdzie się szeroki wybór najpopularniejszych na całym świecie seriali i filmów.

Prezes SkyShowtime Monty Sarhan podsumował:

- SkyShowtime został stworzony dla Europy i cieszymy się mogąc powiedzieć klientom w całej Europie Środkowo-Wschodniej, że już wkrótce będą mogli korzystać z usług naszego serwisu. Jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia im dostępu do najnowszych seriali i filmów z naszych kultowych, światowej sławy wytwórni, jak również do wysokiej jakości lokalnej rozrywki. Po udanym starcie w Europie Północnej i Portugalii, rozszerzenie działalności na te ważne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie jest dla nas ważnym kamieniem milowym.

Podczas uroczystości inauguracyjnej w Amsterdamie, poprowadzonej przez nagradzanego dziennikarza filmowego i osobowość telewizyjną Alexa Zane'a, zostały również ogłoszone nowe tytuły, które będą miały swoją premierę na antenie SkyShowtime w najbliższych miesiącach.

SkyShowtime zapewni dostęp do wielu premier filmowych, nowych seriali, produkcji dla dzieci i rodziny, a także szeroki wybór tytułów z biblioteki tytułów Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock - wszystko to w jednym miejscu. SkyShowtime będzie również oferować lokalne programy oryginalne, filmy dokumentalne i produkcje specjalne.

Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy z wielu premierowych seriali SkyShowtime, w tym Ethan Peck i Rebecca Romijn, ze Star Trek: Strange New Worlds, Demián Bichir z Let The Right One In, a także Clara Rugaard z The Rising.

W gali wzięli udział również Bokeem Woodbine i Yerin Ha z Halo, Jake Lacy i Colin Hanks z serialu A Friend of the Family oraz Jeff Wilbusch i Juliana Canfield z The Calling.

SkyShowtime rozpoczęło działalność w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji 20 września tego roku, a następnie 25 października weszło do Holandii i Portugalii. Po rozpoczęciu działalności w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii w grudniu, SkyShowtime będzie kontynuował rozwój w Hiszpanii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, w pierwszym kwartale 2023 roku.

Dalsze szczegóły dotyczące oferty programowej i cenowej dla Europy Środkowo-Wschodniej zostaną ogłoszone przed uruchomieniem SkyShowtime zaplanowanym na 14 grudnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...