reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kiedy SkyShowtime w Polsce? Podano daty

dodano: 2022-11-03 22:48 | aktualizacja: 2022-11-04 10:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: SkyShowtime

SkyShowtime Serwis streamingowy SkyShowtime ogłosił swoją dalszą ekspansję w Europie. 14 grudnia 2022 roku usługa zostanie uruchomiona w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii. Następne będą: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Słowacja, Albania i Macedonia Północna, które otrzymają dostęp do platformy SkyShowtime w lutym 2023 roku.

SkyShowtime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SkyShowtime – nowy serwis streamingowy na terenie Europy – był gospodarzem europejskiej premiery platformy w Amsterdamie, w której wzięły udział międzynarodowe gwiazdy oraz przedstawiciele firmy.

Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime, ujawnił, że w grudniu tego roku planowane jest rozszerzenie usługi na wybranych terenach Europy Środkowej i Wschodniej. Serwis SkyShowtime, oferujący najwyższej jakości rozrywkę, zostanie włączony 14 grudnia w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii.

Następnie rozszerzy się na Polskę, Albanię, Czechy, Węgry, Macedonię Północną, Rumunię i Słowację w lutym 2023 roku.

SkyShowtime, łącząc najlepsze tytuły pochodzące od największych światowych wytwórni i najznakomitszych twórców, oferuje tysiące godzin wysokiej jakości rozrywki dla całej rodziny. W serwisie znajdzie się szeroki wybór najpopularniejszych na całym świecie seriali i filmów.

Prezes SkyShowtime Monty Sarhan podsumował:

- SkyShowtime został stworzony dla Europy i cieszymy się mogąc powiedzieć klientom w całej Europie Środkowo-Wschodniej, że już wkrótce będą mogli korzystać z usług naszego serwisu. Jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia im dostępu do najnowszych seriali i filmów z naszych kultowych, światowej sławy wytwórni, jak również do wysokiej jakości lokalnej rozrywki. Po udanym starcie w Europie Północnej i Portugalii, rozszerzenie działalności na te ważne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie jest dla nas ważnym kamieniem milowym.

Podczas uroczystości inauguracyjnej w Amsterdamie, poprowadzonej przez nagradzanego dziennikarza filmowego i osobowość telewizyjną Alexa Zane'a, zostały również ogłoszone nowe tytuły, które będą miały swoją premierę na antenie SkyShowtime w najbliższych miesiącach.

SkyShowtime zapewni dostęp do wielu premier filmowych, nowych seriali, produkcji dla dzieci i rodziny, a także szeroki wybór tytułów z biblioteki tytułów Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock - wszystko to w jednym miejscu. SkyShowtime będzie również oferować lokalne programy oryginalne, filmy dokumentalne i produkcje specjalne.

Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy z wielu premierowych seriali SkyShowtime, w tym Ethan Peck i Rebecca Romijn, ze Star Trek: Strange New Worlds, Demián Bichir z Let The Right One In, a także Clara Rugaard z The Rising.

W gali wzięli udział również Bokeem Woodbine i Yerin Ha z Halo, Jake Lacy i Colin Hanks z serialu A Friend of the Family oraz Jeff Wilbusch i Juliana Canfield z The Calling.

SkyShowtime rozpoczęło działalność w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji 20 września tego roku, a następnie 25 października weszło do Holandii i Portugalii. Po rozpoczęciu działalności w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii w grudniu, SkyShowtime będzie kontynuował rozwój w Hiszpanii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, w pierwszym kwartale 2023 roku.

Dalsze szczegóły dotyczące oferty programowej i cenowej dla Europy Środkowo-Wschodniej zostaną ogłoszone przed uruchomieniem SkyShowtime zaplanowanym na 14 grudnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...