Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander:FC Barcelona - UD Almería. Transmisja live z Pucharu Świata w Wiśle w Eurosporcie, TVN i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Orlando Magic - Sacramento Kings
Komentarz: Michał Łopaciński, Mirosław Noculak CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Warta Poznań
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Marcin Baszczyński
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Wisła Płock
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Sport 2
16:15 Rugby: Autumn Nations Series: Walia - Nowa Zelandia
19:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth: Ludmyła Kiczenok/Jelena Ostapenko - Anna Danilina/Beatriz Haddad Maia
Komentarz: Marek Furjan
21:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth: Caroline Garcia - Daria Kasatkina
Komentarz: Bartosz Ignacik, Michał Przysiężny
01:00 (so/nd) Tenis: WTA Finals, Fort Worth: Iga Świątek - Coco Gauff
Komentarz: Maciej Zaręba, Maciej Synówka
03:00 (so/nd) Tenis: WTA Finals, Fort Worth: Gabriela Dabrowski/Giuliana Olmos - Weronika Kudermietowa/Elise Mertens
Komentarz: Maciej Zaręba CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Warta Poznań
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Marcin Baszczyński
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO – RC Lens,
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski CANAL+ Now
22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Orlando Magic - Sacramento Kings
Komentarz: Michał Łopaciński, Mirosław Noculak Eleven Sports 1
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Empoli FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Mikołaj Kruk
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Atalanta Bergamo - SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: AC Milan - Spezia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica Eleven Sports 2
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Salernitana Calcio - US Cremonese
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Nowomiejski
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: FC Porto - FC Pacos de Ferreira
Komentarz: Michał Grzyb, Adrian Gątarek
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Sporting CP - Vitoria SC
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński Eleven Sports 4
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Empoli FC - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Mikołaj Kruk
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - RC Lens
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula Eurosport 1
12:00 Pierwsza seria konkursu kobiet, Wisła,
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut,
18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Viktoria Pilzno - AC Sparta Praga
20:55 Piłka nożna: Major League Soccer: Los Angeles FC - Philadelphia Union Polsat Sport Premium 2
20:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC - Sao Paulo FC
Polsat Sport
04:30 Rugby kobiet: Mistrzostwa Świata: Francja - Nowa Zelandia
07:30 Rugby 7: Mistrzostwa Świata: Anglia - Kanada
13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji: Program dowolny solistek
23:00 Short track: Puchar Świata, Salt Lake City: Zawody
01:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: SC Internacional - Athletico Paranaense Super Polsat
20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions 12: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei