reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-29 - 2022-11-30

Sport w polskiej TV 6.11.2022

dodano: 2022-11-05 12:32 | aktualizacja: 2022-11-05 22:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Tottenham Hotspur - Liverpool FC. Transmisje live z Pucharu Świata w Wiśle w Eurosporcie, TVN i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Basquet Girona

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Liverpool FC

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

20:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
1/2 finału

22:30 Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
1/2 finału

02:00 (nd/pn) Tenis: WTA Finals, Fort Worth:
1/2 finału
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - RCD Espanyol
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębinski, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Piotr Glamowski, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 5

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki 

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - AS Monac
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - Stade Rennais
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski 
 
CANAL+ Now

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Paris Saint-Germain
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - SS Lazio 
Komentarz ze stadionu: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - Inter Mediolan

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - Sevilla FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - Hellas Verona
Komentarz: Michał Grzyb, Dominik Guziak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Stade Rennais
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Torquay United FC - Derby County FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
GD Estoril Praia - SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

06:45 Kolarstwo szosowe: Saitama Criterium:
Wyścig

12:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:15 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Chorwacja - Węgry

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Serbia - Dania
 
Eurosport 2

14:30 Lekkoatletyka: Maraton, Nowy Jork:
Zawody

 
Golf Channel

12:30 Golf: DP Tour, Puerto de Alcudia:
Finał

 
Motowizja

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Avondale:
Wyścig
Komentarz: Michał Budziak, Szymon Tworz

 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
St. Johnstone FC - Rangers FC

15:30 Piłka nożna plażowa: Puchar Interkontynentalny:
Mecz o 3. miejsce

16:45 Piłka nożna plażowa: Puchar Interkontynentalny:
Finał

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FC Banik Ostrawa
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Volendam - Feyenoord



 
Polsat Sport Premium 3

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente - Go Ahead Eagles


 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - PSG Stal Nysa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała
 
Polsat Sport Extra

11:00 Wyścigi samochodowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
Wyścig

12:20 Wyścigi samochodowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
Wyścig

14:00 Wyścigi samochodowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
Wyścig

15:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin - PGE Spójnia Stargard

22:00 Short track: Puchar Świata, Salt Lake City:
Dzień 2
 
Polsat Sport Fight

16:00 Triatlon: Zawody Championship Series, Hamburg:
Wyścig mężczyzn

19:00 Triatlon: Zawody Championship Series, Hamburg:
Wyścig kobiet
 
Polsat Sport News

14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Pokazy mistrzów

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - PSV Eindhoven

19:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Susa Perugia - Allianz Mediolan
 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Teneryfa - Surne Bilbao Basket

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Fraport Skyliners - EWE Baskets Oldenburg

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Basquet Girona

19:30 Piłka nożna: Super League: 
Asteras Tripolis - AEK Ateny
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz
 
TVP Sport

12:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Mateusz Leleń, Wiktor Pękala

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz

19:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał
Komentarz: Bartosz Utkowski

20:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał
Komentarz: Bartosz Utkowski

21:45 Snooker: Champion of Champions:
Finał
 
Viaplay

13:00 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Anglia - Hiszpania

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Arsenal FC 

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Zachodny

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - SSV Jahn Regensburg
Komentarz: Kamil Kania

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - SpVgg Greuther Fürth

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
TSV GWD Minden - Füchse Berlin
Komentarz: Tomasz Górski

15:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Leicester City - Arsenal FC
Komentarz: Dawid Szymczak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Newcastle United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Crystal Palace
Komentarz: Dawid Król, Maciej Łuczak

15:15 Rugby: Autumn Nations Series:
Anglia - Argentyna
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Union Berlin

Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Tonga - Samoa

15:30 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Australia - Irlandia

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - 1. FC Köln
Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Górski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Liverpool FC
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

18:00 Rugby kobiet: Puchar Świata Rugby League:
Nowa Zelandia - Wyspy Cooka

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak

20:30 Rugby kobiet: Puchar Świata Rugby League:
Australia - Francja

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Tronto Maple Leafs
Komentarz: Piotr Chłystek

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Detroit Red Wings

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Florida Panthers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...