reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Wszystkie stworzenia duże i małe” 3 w Epic Drama

dodano: 2022-11-06 20:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama „Wszystkie stworzenia duże i małe” W poniedziałek, 7 listopada br. o godz. 21:30 na kanale Epic Drama wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 3. sezonu brytyjskiego serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe” („All Creatures Great and Small”). Występują Anna Madeley, Rachel Shenton, Nicholas Ralph, Samuel West i Callum Woodhouse. Obecnie widzowie kanału Epic Drama mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji. Serial nawiązuje do brytyjskiego programu „Weterynarz z Yorkshire” („The Yorkshire Vet”), emitowanego w stacji Polsat Viasat Nature.

Epic Drama „Wszystkie stworzenia duże i małe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wieczory stają się coraz dłuższe, temperatury coraz niższe, a ciepłe swetry wyłaniają się z dna szafy - to idealny moment, by zwinąć się w kłębek pod ciepłym kocem i obejrzeć nowe odcinki serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe”, który pojawi się na antenie stacji Epic Drama w listopadzie br. Brytyjska premiera tej serii otrzymała entuzjastyczne recenzje od fanów, którzy określili ją jako „zabawną, rozgrzewającą serce”, „piękną i relaksującą” oraz jako „przyjemną ucieczkę od dnia codziennego” - zachęca nadawca. Premiera trzeciego sezonu serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe” odbędzie się w poniedziałek, 7 listopada br. o godzinie 21:30 na kanale Epic Drama. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o tej samej porze.

Trzeci sezon rozpoczyna się wiosną 1939 roku, gdy Helen (w tej roli Rachel Shenton) i James (Nicholas Ralph) przygotowują się do ślubu. James próbuje rozszerzyć swoją praktykę weterynaryjną poprzez dołączenie do rządowego programu testowania bydła na gruźlicę. Inicjatywa jest dobrze płatna, jednak miejscowi rolnicy patrzą na nią z podejrzliwością. Ryzykują oni bowiem zamknięcie swoich gospodarstw jeśli zostaną wykryte pozytywne przypadki.

Nad Dales wisi perspektywa kolejnej wojny światowej. Mieszkańcy Darrowby w North Yorkshire, a zwłaszcza James i Helen, rozpoczynają ekscytujący rozdział w swoim życiu. James próbuje pogodzić swoje coraz liczniejsze obowiązki w gabinecie weterynaryjnym z rolą świeżo upieczonego męża. Także Helen ma trudności z porzuceniem dawnego życia na rodzinnej farmie i odnalezieniem się w murach Skeldale House. Tristan wreszcie zdaje egzaminy i musi stawić czoła światu jako wykwalifikowany weterynarz. Z kolei pani Hall (Anna Madeley) zaczyna otwierać się na inną perspektywę życia niż tylko prowadzenie domu. Kiedy na horyzoncie pojawiają się przesłanki o rozpoczynającej się wojnie z Niemcami, Siegfried (Samuel West) zaczyna zmagać się z bolesnymi wspomnieniami z czasów I wojny światowej, podczas której służył w wojskowym korpusie weterynaryjnym.

W nowym sezonie Nicholas Ralph ponownie wcieli się w rolę młodego weterynarza Jamesa Herriota, a Samuel West w rolę jego lotnego mentora Siegfrieda Farnona. Anna Madeley powróci jako matriarcha Skeldale House, pani Hall, a Callum Woodhouse zagra dojrzewającego brata Siegfrieda, Tristana. Rachel Shenton wystąpi w roli farmerki Helen Alderson. Widzowie ponownie spotkają się z zespołem rolników, zwierząt i mieszkańców miasteczka żyjących w Yorkshire Dales w latach 30. ubiegłego wieku.

Głównym scenarzystą i producentem wykonawczym serii pozostaje Ben Vanstone („Upadek królestwa”). Do Bena Vanstone'a dołącza Chloë Mi Lin Ewart, która napisała drugi i czwarty odcinek sezonu. Zespół pisarski powiększa się również o debiutującego Karima Khana. Autorem szóstego odcinka jest natomiast Jamie Crichton. Brian Percival („Downton Abbey”) pozostaje głównym reżyserem i producentem wykonawczym, a Andy Hay powraca jako reżyser odcinków drugiego, czwartego i piątego. Stewart Svaasand dołącza do serialu jako reżyser odcinków szóstego i „Christmas Special”, a Richard Burrell („Alex Rider” i „Milczący świadek”) powraca jako producent.

Nowy, trzeci sezon „Wszystkie stworzenia duże i małe” będzie miał swoją premierę na kanale Epic Drama, w poniedziałek, 7 listopada br. o godzinie 21:30. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień o tej samej porze (więcej tutaj).
 
Mark Chatterton, Rachel Shenton i Nicholas Ralph w serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe”, foto: Helen Williams/Playground Entertainment
Mark Chatterton, Rachel Shenton i Nicholas Ralph w serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe”, foto: Helen Williams/Playground Entertainment
Nicholas Ralph i Rachel Shenton w serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe”, foto: Helen Williams/Playground Entertainment
Nicholas Ralph i Rachel Shenton w serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe”, foto: Helen Williams/Playground Entertainment


„Wszystkie stworzenia duże i małe” - sezon 3., emisja w poniedziałki (od 7 listopada 2022 roku) o godz. 21:30. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...