reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„CoComelon” na kanale Boomerang

dodano: 2022-11-06 21:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang „CoComelon” - Radość, inkluzywność i muzyka. Serial „CoComelon” na kanale Boomerang. Kolorowa animacja 3D, wpadające w ucho piosenki i wesołe postaci - to musi być „CoComelon” - zapowiada nadawca. Amerykańska kreskówka opowiada o perypetiach małego JJ, jego rodzeństwa i innych przedszkolaków, które uczą się świata przez muzykę. Animowana produkcja „CoComelon” zadebiutuje na kanale Boomerang, w ramach pasma „Cartoonito”. Premiera 1. odcinka 1. sezonu odbędzie się w poniedziałek, 7 listopada br. w godz. 10:20 i 12:00 na kanale Boomerang.

Boomerang „CoComelon”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Kraina „CoComelon” to bezpieczne i pozytywne miejsce, gdzie każdy przedszkolak i jego rodzice są mile widziani. Wszystko jest tam przyjazne i delikatne - zapowiada nadawca. Główny bohater to trzyletni JJ, który ma siostrę YoYo i brata TomToma. Oprócz nich w kreskówce występują rodzice i dziadkowie JJ-a, a także jego przyjaciel Cody z rodziną i inne ciekawe świata maluchy. Główny bohater zawsze chętnie pomaga innym i jest otwarty na nowe przygody. Jego siostra YoYo jest bardzo odważna, a TomTom uwielbia budować i naprawiać różne rzeczy. Postaci pomagają kształtować pozytywną postawę i dobre zachowanie u małych widzów. Rodzice mogą uczestniczyć w oglądaniu, by uczyć się i bawić razem z dziećmi.

Każdy odcinek to inna piosenka, którą wymyślają bohaterowie. Na kanale pojawi się między innymi utwór o pięciu zmysłach: JJ poznaje świat przez zapach, dotyk, smak, słuch i wzrok. Dzięki tym zmysłom JJ odkryje coś nowego. Dzieci ułożą też piosenkę z okazji wyścigu samochodów. Bohaterowie będą dmuchać kolorowe balony, a wspólny śpiew zagrzeje ich do raźnej i wesołej rywalizacji! JJ zobaczy też, jak jego rodzice spędzają czas: tata będzie grać na gitarze, a mama razem z chłopcem poćwiczy jogę.

Serial „CoComelon” na kanale Boomerang będzie emitowany w ramach pasma „Cartoonito”, które widzowie mogą oglądać codziennie od 8:00 do 14:00 (więcej tutaj).

„CoComelon” - sezon 1., emisja codziennie (od 7 listopada 2022 roku) w godz. 10:20 i 12:20 na kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...