reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Święty” 6 na kanale Polsat Seriale

dodano: 2022-11-07 00:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Święty” We wtorek, 8 listopada br. o godz. 18:00 na kanale Polsat Seriale wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1., 2,. 3., 4., 5., 6., 7. i 8. sezonu 6. polskiego serialu „Święty”, którego producentem jest ATM Grupa. Wystąpią Pamela Płachtij, Joanna Kupińska, Kaja Walden, Klaudia Sokołowska, Elżbieta Trzaskoś, Anna Iberszer, Jolanta Niedźwiecka, Olga Szomańska, Tomasz Oświeciński, Kazimierz Mazur, Mariusz Dzyruk, Mariusz Gagatek, Przemysław Cypryański, Maciej Brzoska, Mateusz Dymidziuk, Mateusz Dymidziuk, Rafał Cieszyński, Wojciech Dąbrowski, Sasza Reznikow, Michał Milowicz i Mariusz Węgłowski. Sezon ten emituje obecnie Super Polsat, a wcześniejsze odcinki stacja Polsat 1.

TV4 TV 4 Czwórka „Święty” Mariusz Węgłowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Święty” to komedia obyczajowa, której akcja rozgrywa się w podwrocławskim Uroczysku. Zbiorowym bohaterem tego serialu jest barwna lokalna społeczność z sołtysem Mikołajem Białachem (w tej roli Mariusz Węgłowski), miejscowym rekinem biznesu - Krzysztofem Kordasem (Michał Milowicz), proboszczem Wincentym Wojtalą (Sasza Reznikow) i sierżantem Januszem Żbikowskim (Wojciech Dąbrowski) na czele. Ton w miasteczku nadają jednak panie, wśród których prym wiodą gospodyni plebanii Jolanta (Jolanta Niedźwiecka), oddana pacjentom lekarka Laura (Anna Iberszer), posterunkowa Magdalena (Elżbieta Trzaskoś) oraz przebojowe córki Kordasa: Luiza (Klaudia Sokołowska) i Tamara (Kaja Walden).

- Ta produkcja serialowa gwarantuje doskonałą rozrywkę, bo możemy liczyć zarówno na zaskakujące zwroty akcji, jak i prawdziwie miłosne perypetie i intrygi rodem z rasowego kryminału, przede wszystkim jednak będziemy świadkami wielu zabawnych sytuacji - zapowiada nadawca.

Spokój tytułowego bohatera, sołtysa Mikołaja Białacha, tym razem burzy przyjazd niejakiego Adriana (Rafał Cieszyński). Święty stanie się nadzwyczaj zazdrosny o swoją narzeczoną, Laurę. Tymczasem Krzysztof Kordas, zdradzony, okradziony i porzucony przez młodą żonę w finale poprzedniego sezonu, teraz postanowi zostać ojcem roku i nadrobić stracony czas, zacieśniając więź z córkami i wdrażając je w rodzinny biznes. W rezultacie Luiza i Tamara będą musiały przeprowadzić się do Uroczyska i rozpocząć pracę w przetwórni.

Na posterunku policji nadchodzi czas zmian. Podkomisarz Skóra (Joanna Kupińska) po przeszkoleniu podwładnych sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski) - Magdaleny (Elżbieta Trzaskoś) i Jakuba (Mateusz Dymidziuk) - podejmie decyzje personalne. Prywatnie Jakuba czeka gorący romans, natomiast Magdalena ma nadzieję, że po zdemaskowaniu Arlety, w jej związku z Bartoszem (Maciej Brzoska) zapanuje miłosna sielanka.

Duże zmiany szykują się też na parafii. Na razie jednak Ksiądz Wojtala (Sasza Reznikow), Ksiądz Marek (Przemysław Cypryański), Jolanta i organista Lucjan (Mariusz Gagatek), pochłonięci codziennymi sprawami, niczego się nie spodziewają. Do Uroczyska powróci Michał (Mariusz Dzyruk), który z powodu choroby morskiej musiał zrezygnować z rejsu na Karaibach i teraz usycha z tęsknoty za Czarną (Pamela Płachtij). Z kolei Zenon (Tomasz Oświeciński) i Bogna (Olga Szomańska) założą salon piękności, w którym postanowią zatrudnić francuskiego stylistę. Wróbel (Kazimierz Mazur) zaś będzie usiłował realizować swoje kolejne pomysły na zdobycie pieniędzy i drugiej połówki. Gościnnie wystąpią też Krzysztof Ibisz i Bartosz Żukowski (więcej tutaj).

„Święty” - sezon 6., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.
emisja: we wtorek, 8 listopada br. o 18:00 na kanale Polsat Seriale

Po ekscesach związanych z Julią, Kordas postanawia poświęcać więcej czasu swoim córkom. Entuzjazm ojca nie do końca podoba się Tamarze i Luizie. Mieszkanie dziewczyn we Wrocławiu zostaje sprzedane, a one wprowadzają się do rodzinnego domu w Uroczysku. Michał, zmuszony do przerwania rejsu na Karaibach, wraca do pracy w barze, ale nieustannie dręczy go tęsknota za Czarną. Spokój w związku Białacha burzy niespodziewany przybysz z Niemiec, Adrian. Żbikowski przy rutynowej kontroli zauważa, że mężczyzna ma na telefonie zdjęcie Laury. Zaniepokojony Mikołaj wypytuje o to lekarkę. Okazuje się, że Adrian to jej znajomy z licealnych lat. Tymczasem na komisariacie wciąż przebywa Skóra. Przeprowadza szkolenie dla policjantów.

Odcinek 2.
emisja: we wtorek, 8 listopada br. o 18:30 na kanale Polsat Seriale

Spotkanie z Adrianem sprawia, że Mikołaj staje się zazdrosny o Laurę. Sytuacji nie ułatwiają mu mieszkańcy Uroczyska, skwapliwie informujący go o wszelkich swoich obserwacjach i podejrzeniach oraz z lubością snujący na głos domysły i refleksje na temat kłopotów w jego związku. Na domiar złego dowiaduje się, że ktoś widział przez okno roznegliżowanego Adriana w domu Laury i zastaje go tam paradującego w samym ręczniku. Białach jest coraz bardziej zirytowany ciągłą obecnością Adriana w Uroczysku. Tymczasem Wróbel poszukuje pięknej, dobrej i mądrej kobiety, a Luiza i Tamara zaczynają odkrywać uroki życia na wsi. Kordasówny nie cieszą się zbyt długo sielanką, bo ojciec planuje dla nich listę wspólnych zajęć. Siostry postanawiają znaleźć mu drugą połówkę, by to na nią przeniósł swoją uwagę. Luiza wyszukuje idealną kandydatkę i organizuje randkę w ciemno. Kordas godzi się dla świętego spokoju, ale przy pierwszej okazji organizuje sobie zastępstwo na randce.

Odcinek 3.
emisja: we wtorek, 8 listopada br. o 19:00 na kanale Polsat Seriale

Na komisariacie Skóra powiadamia policjantów o możliwości wyboru nowego komendanta. Wszystko ma zależeć od jej rekomendacji. Żbikowski jest oburzony tym pomysłem. W międzyczasie Skóra zaczyna wykorzystywać Kubę do zajęć spoza zakresu jego obowiązków. Magdalena radzi mu, by się postawił. Żbikowski wyrusza na patrol w poszukiwaniu okazji na wykazanie się. Zatrzymuje mężczyzn w maskach, myśląc, że uciekają z napadu. Sierżant jest rozczarowany, gdy poznaje ich prawdziwą tożsamość. Bogna i Zenon otwierają w Uroczysku salon piękności. Zatrudniają fryzjera z Francji, ale nie dochodzą z nim do porozumienia. Małżeństwo zostaje bez pracownika. Bogna każe Zenonowi nauczyć się zabiegów pielęgnacyjnych z tutoriali z Internetu. Okazuje się, że salon to miejsce sprzyjające rozmowom i plotkom klientek. Róża zwierza się Bognie ze swoich uczuć do księdza Marka.

Odcinek 4.
emisja: we wtorek, 8 listopada br. o 19:30 na kanale Polsat Seriale

W salonie piękności zjawia się kolejny potencjalny pracownik. Jednak dobre pierwsze wrażenie zostaje zatarte przy jego pierwszej klientce. Po Uroczysku rozchodzi się wieść o relacji między księdzem Markiem a Różą. Oboje postanawiają wyjaśnić między sobą zaistniałą sytuację. Rosińska dowiaduje się, że umawiają się w barze. Kobieta za wszelką cenę chce dopomóc miłości. Jednak jej inicjatywa nie podoba się księdzu Markowi ani Róży. Tymczasem Michał wciąż zmaga się z tęsknotą za Czarną. Ku niezadowoleniu Białacha odbija się to na jego pracy. Kordas chce przygotować córki do przejęcia rodzinnego interesu. Ekscytacja dziewczyn opada, gdy dowiadują się, że mają zacząć pracę na dziale opakowań.

Odcinek 5.
emisja: we wtorek, 8 listopada br. o 20:00 na kanale Polsat Seriale

Róża jest załamana po rozmowie z księdzem Markiem. Okazuje się, że duchowny wybrał kapłaństwo ponad jej miłość. Bogna i Rosińska, chcąc poprawić humor Róży, urządzają imprezę w barze. Adrian w podziękowaniu za gościnę zaprasza Białacha i Laurę do opery. Mikołajowi nie do końca podoba się ten pomysł. Zgadza się jednak, by uszczęśliwić narzeczoną. Pożycza od Organisty elegancki strój, który przysparza mu jedynie problemów. Laura dostrzega jego nietypowe zachowanie i ratuje z krępującej sytuacji. Luiza nie może się pogodzić z decyzją ojca o pracy na dziale opakowań. Dziewczyny poznają w przetwórni Rzeźnika i jego pomocnika, Józefa. Pierwszy dzień sióstr obfituje w nietypową niespodziankę.

Odcinek 6.
emisja: we wtorek, 8 listopada br. o 20:30 na kanale Polsat Seriale

Róża odpracowuje w barze dług po imprezie. Zaczyna dobrze dogadywać się z Michałem, który też przeżywa rozterki sercowe. Gospodyni korzysta z usług fryzjerskich w salonie Bogny i Zenona. Jest wściekła, widząc końcowy efekt. Po jej wyjściu między małżeństwem dochodzi do poważnej kłótni. Zenon, chcąc uciec od problemów, jedzie z Michałem do klubu do Wrocławia. Jednak ten drugi nie jest w nastroju na zabawę. Zenek poznaje przy barze Huberta, z którym spędza resztę wieczoru. Jolanta podejrzewa Różę o zrobienie graffiti na murze w pobliżu kościoła. Zgłasza sprawę na policję. Bartosz powiadamia Magdalenę o przyjeździe jego matki. Na patrolu posterunkowa zwierza się Jakubowi ze zmartwień związanych z tą informacją. W międzyczasie zauważa kobietę zaśmiecającą otoczenie. Gdy ta nie przyjmuje mandatu, Magdalena decyduje się ją zatrzymać. Na komisariat przybiega zaaferowany Bartosz, twierdząc, że jego matka zaginęła.

Odcinek 7.
emisja: we wtorek, 8 listopada br. o 21:00 na kanale Polsat Seriale

Okazuje się, że Zenon nie wrócił po imprezie sam. Po przebudzeniu zauważa w łóżku Huberta. Ten wyprowadza go z szoku, tłumacząc, że do niczego między nimi nie doszło. Jednak o całym zdarzeniu dowiaduje się Bogna. Po wyjaśnieniu sytuacji Hubert otrzymuje posadę w salonie piękności. Luiza czuje się upokorzona posadą poniżej jej aspiracji. Co więcej przyznaje się ojcu do zgubienia tipsa w trakcie pracy. Kordas wpada w panikę. Każe znaleźć go za wszelką cenę. Magdalena chce zatrzeć złe pierwsze wrażenie na matce Bartosza. W tym celu bierze od Jakuba przepis na szarlotkę. W międzyczasie kartka ulega nieumyślnym modyfikacjom ze strony Żbikowskiego. W konsekwencji Magdalenie nie udaje się upiec ciasta. Pomimo tego posterunkowa podejrzewa, że w końcu zaczyna się dogadywać z matką Bartosza.

Odcinek 8.
emisja: we wtorek, 8 listopada br. o 21:30 na kanale Polsat Seriale

Do Tamary i Luizy zapowiadają się w odwiedziny Patryk i Maryla. Dziewczyny biorą w pracy wolne i przygotowują na spotkanie. Maryla przekazuje koleżankom niespodziewane nowiny. Wszyscy zdają się mieć ułożone życia. Tamara i Luiza nie przyznają się do swojej prawdziwej pracy. Atmosferę psuje Rzeźnik, który ujawnia ich kłamstwo. Michał wciąż nie może się otrząsnąć z tęsknoty za Czarną. Laura znajduje na to rozwiązanie. Wyjaśnia Michałowi, że z fobiami trzeba walczyć. Jednak, gdy sama rozmowa nie wystarcza, decyduje się zastosować mocniejszą terapię. Hubert zaczyna pracę w salonie piękności. Poprawia fryzurę Gospodyni, która tym razem wychodzi z salonu zadowolona. Hubert zauważa plakat w koszu na śmieci. Okazuje się, że fundacja Unia Kawalerska sponsoruje badania nad aktywizacją wiejskich mężczyzn. Bogna zakłada się z gospodynią, że z Klubu Kawalera uczyni Klub Gentlemana.
 
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Iberszer w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Rafał Cieszyński, Anna Iberszer i Mariusz Węgłowski w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Rafał Cieszyński, Anna Iberszer i Mariusz Węgłowski w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kazimierz Mazur, Mariusz Dzyruk „Edi”, Klaudia Sokołowska, Kaja Walden i Mariusz Gagatek w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kazimierz Mazur, Mariusz Dzyruk „Edi”, Klaudia Sokołowska, Kaja Walden i Mariusz Gagatek w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden, Michał Milowicz i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Kaja Walden, Michał Milowicz i Klaudia Sokołowska w serialu „Święty”, foto: Cyfrowy Polsat
Jolanta Niedźwiecka, Sasza Reznikow, Mariusz Węgłowski i Michał Milowicz w serialu „Święty”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Jolanta Niedźwiecka, Sasza Reznikow, Mariusz Węgłowski i Michał Milowicz w serialu „Święty”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Jolanta Niedźwiecka, Sasza Reznikow, Mariusz Węgłowski i Michał Milowicz w serialu „Święty”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Jolanta Niedźwiecka, Sasza Reznikow, Mariusz Węgłowski i Michał Milowicz w serialu „Święty”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Święty” - sezon 6., emisja we wtorki (od 8 listopada 2022 roku) o godz. 18:00 na kanale Polsat Seriale. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Super Polsat, a wcześniejsze odcinki kanału Polsat 1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...