reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Polsat rozpoczęła świętowanie 30-lecia [wideo]

dodano: 2022-11-07 13:54 | aktualizacja: 2022-11-07 15:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat

Telewizja Polsat 30 lat 5 grudnia 1992 roku wystartowała Telewizja Polsat, więc w 2022 roku stacja obchodzi swoje 30. urodziny. Dziś Polsat to 39 kanałów telewizyjnych, nadawanych 24 godziny na dobę. 4 listopada ruszyła jubileuszowa kampania pod hasłem „Polsat. 30 lat. Dziękujemy, że jesteście z nami!”. Towarzyszy jej teledysk i utwór „30 lat minęło jak jeden dzień” wykonany przez Andrzeja „Piaska” Piasecznego.

Telewizja Polsat
Telewizja Polsat 30 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polsat będzie świętować swoje 30. urodziny przez miesiąc, aż do uroczystej gali 6 grudnia w Teatrze Wielkim. Zaczęła kultowym przebojem „40 lat minęło” śpiewanym wiele lat temu przez Andrzeja Rosiewicza. Utwór w nowej aranżacji Tomka Szymusia i ze słowami napisanymi specjalnie z okazji jubileuszu Polsatu wykonuje Andrzej Piaseczny wraz z towarzyszącą mu orkiestrą Tomka Szymusia. „30 lat minęło jak jeden dzień. Emocji moc i wiele pięknych scen. Ten świat słoneczny uśmiech wciąż dawać chce...” - śpiewa wokalista.
 

- Tą piosenką zabieramy widzów w nostalgiczną podróż po kultowych produkcjach Polsatu, żeby wspominać niezwykłych artystów, pokażemy stację wczoraj i dziś z jej wspaniałymi gwiazdami, dziennikarzami i prowadzącymi. Ten utwór poza emocjonalnym aspektem ma jeszcze swoje przesłanie - jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy współtworzyli tę stację i dla Widzów, dzięki którym wciąż możemy robić to, co kochamy zgodnie ze słowami piosenki „Bo nas na wiele jeszcze, z Wami na wiele jeszcze, z Wami na wiele jeszcze stać”... Jubileuszowy utwór zamyka założyciel Polsatu Zygmunt Solorz z osobistym przesłaniem „Dziękuję za wspólne 30 lat” - informuje Telewizja Polsat.

Co z okazji urodzin?
Na antenach Polsatu pojawią się też specjalne miniaudycje, w których prawie 40 gwiazd związanych ze stacją podzieli się z widzami swoimi wspomnieniami i anegdotami. Z okazji Jubileuszu została też przygotowana specjalna oprawa antenowa akcentująca liczbę „30”, pojawiająca się za każdym razem, gdy mowa jest o urodzinach stacji. Logo Polsatu na zdjęciach profilowych w mediach społecznościowych również zmieniło się na jubileuszowe.

Kampania 30-lecia Polsatu została zaplanowana również na nośnikach OOH, w prasie, radiu i internecie.Zespół, który przygotował teledysk:
  • Nadzór kreatywny: Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska i Agata Tadra
  • Reżyseria: Roman Przylipiak
  • Zdjęcia: Tomasz Ziółkowski
  • Scenografia: Agnieszka Tepli
  • Postprodukcja: Znane Studio
  • Produkcja: Dział Autopromocji Telewizji Polsat

Piosenka oryginalna:
„40 lat minęło”
Muzyka: Jerzy Duduś Matuszkiewicz
Słowa: Jan Tadeusz StanisławskiDodajmy, że już podczas jednego z odcinków „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, wyemitowanego 26 września, Telewizja Polsat nawiązała do obchodzonych w tym roku urodzin.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...