reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Elsat znów ostrzega przed oszustami

dodano: 2022-11-08 09:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Vectra/satkurier.pl

Elsat Operator sieci Elsat (Grupa Vectra) z Rudy Śląskiej w wydanym komunikacie poinformował o nieuczciwych działaniach przedstawiciela konkurencyjnej firmy (nie podano jej nazwy), skierowanych szczególnie do osób starszych. - Informujemy, że nie wysyłamy do państwa domów naszych przedstawicieli handlowych w celu podpisania nowych umów - czytamy w komunikacie.

Elsat
Elsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ważna informacja! Klienci Elsat, w związku z nieuczciwymi działaniami przedstawiciela konkurencyjnej firmy skierowanymi szczególnie do osób starszych, informujemy, że nie wysyłamy do państwa domów naszych przedstawicieli handlowych w celu podpisania nowych umów. Jeżeli w ostatnim czasie odwiedził państwa przedstawiciel, zapewniamy, że nie był on pracownikiem naszej firmy, a świadczone państwu przez nas usługi w dalszym ciągu pozostają niezmienne. W celu wyciągnięcia konsekwencji wobec nieuczciwego przedstawiciela konkurencyjnej firmy, który celowo wprowadza państwa w błąd podając o naszej firmie nieprawdziwe informacje, zachęcamy do zgłaszania takich przypadków nam lub powiadomienia o nich Policji. W razie wątpliwości lub pytań nasi konsultanci pozostają do państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 32 440 60 60

- informuje w wydanym komunikacie operator sieci Elsat.


Dodajmy, że w przeszłości operator sieci Elsat ostrzegał już swoich abonentów przed oszustami, którzy podawali wtedy fałszywe informacje m.in. o bankructwie firmy, czy jest fuzji z platformą Cyfrowy Polsat (dzisiaj Polsat Box) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...