reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Smart i modemy WiFi 6 w telewizji Elsat

dodano: 2022-11-10 11:56 | aktualizacja: 2022-11-10 12:15
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Elsat/satkurier.pl

Elsat Od października br. oferta Elsatu została wzbogacona o TV Smart oraz modemy internetowe z WiFi 6. Wprowadzenie tych nowości jest następstwem przejęcia operatora przez Grupę Vectra. Elsat to dostawca usług dla klientów indywidualnych: telewizji cyfrowej oraz Internetu i telefonii stacjonarnej. Na rynku śląskim działa od ponad 30 lat i dostarcza usługi do 15 tys. gospodarstw domowych. W zasięgu sieci operatora znajduje się ponad 33 tys. gospodarstw domowych. Elsat dostarcza usługi w 9 miastach Górnego Śląska: Rudzie Śląskiej, Bytomiu, Radzionkowie, Mikołowie, Świętochłowicach, Gliwicach, Katowicach, Siemianowicach i Chorzowie.

Elsat
Elsat TV Smart


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Smart to usługa, która pozwala na dostęp do telewizji 4K, serwisów streamingowych i oferty VOD dzięki androidowemu dekoderowi TV Smart 4K Box. Łatwiejszą obsługę urządzenia zapewnia asystent głosowy. Jest też opcja podłączenia poprzez Bluetooth dodatkowych urządzeń, np. pada czy słuchawek. Co więcej, w TV Smart istnieje możliwość obejrzenia wybranych programów emitowanych do 7 dni wstecz. Nie brakuje funkcji kontroli rodzicielskiej.

WiFi 6 to najnowszy standard łączności bezprzewodowej, który przystosowany jest do jednoczesnej obsługi wielu urządzeń posiadających dostęp do Internetu (komputerów, smartfonów, tabletów, a także takich sprzętów, jak smartwatche, roboty sprzątające czy lodówki). Zapewnia stabilną transmisję dzięki wykorzystaniu pasm 2,4 GHz i 5 GHz oraz do 8 kanałów jednocześnie, a dzięki inteligentnej technologii dostępne pasma dobierane są automatycznie, tym samym niwelując zakłócenia między sobą. Korzyści płynące z WiFi 6 to możliwość podłączenia większej liczby urządzeń, zwiększona prędkość i mniejsze opóźnienia połączenia WiFi, Internet dostępny w każdym pomieszczeniu w domu oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej przez modem.
 

- Innowacyjne dekodery TV Smart 4K i urządzenia z WiFi 6 to pierwsze efekty unowocześniania i uatrakcyjniania naszej oferty. Jako lokalny dostawca usług telekomunikacyjnych, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym abonentom konkurencyjne usługi, wdrażając je w tak krótkim czasie. Co więcej, jest to dopiero początek pozytywnych zmian jakie czekają nas w niedalekiej przyszłości - powiedział Arkadiusz Kudela, dyrektor generalny Elsatu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...