reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TikTok z aplikacją na Samsung Smart TV w Polsce

dodano: 2022-11-10 11:07
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Samsung

Samsung TikTok Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV w Polsce mogą już pobrać aplikację TikTok i przeglądać ulubione treści na dużym ekranie. Aplikacja, stworzona do oglądania krótkich materiałów wideo, dostępna jest na modele z roczników 2018-2022*, a także na Samsung Smart Monitor. Można ją pobrać ze sklepu z aplikacjami – dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Samsung/TikTok
Samsung TikTok


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Treści w aplikacji TikTok podzielone są na 12 kategorii, w tym komedia, muzyka, jedzenie czy moda i uroda.
W nawigacji i przełączaniu kolejnych filmów pomaga pilot, a obsługa jest szybka i intuicyjna. Sposób wyświetlania został zoptymalizowany pod ekrany telewizorów. Wideo prezentowane jest na środku, po lewej stronie widać autora i opis filmu, a w prawym dolnym rogu szczegóły dotyczące muzyki. Treści można przeglądać jako gość lub powiązać swoje konto z tym na urządzeniu mobilnym – tu wystarczy zeskanować wyświetlony na ekranie TV QR kod.
 
Aplikacja TikTok na Samsung Smart TV

Pojawienie się aplikacji TikTok to dobra wiadomość dla użytkowników telewizora The Sero. W ten sposób zabawne czy edukacyjne filmy można będzie przeglądać w formacie, w jakim zostały stworzone, czyli w pionie**. W tym roku The Sero otrzymał Matową Powłokę Ekranu, która ogranicza odbicia, zwiększając komfort oglądania.


* Dostępność aplikacji może być różna w zależności od modelu telewizora.
** The Sero jest kompatybilny z wybranymi urządzeniami mobilnymi, posiadającymi system operacyjny Android lub iOS. Funkcja Automatycznego Obracania jest dostępna dla urządzeń Samsung Galaxy z wersją Android 10 i wyższą. Funkcja Airplay 2 aktualnie obsługuje tylko poziome odzwierciedlanie ekranu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...