reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święto Niepodległości w ofercie RMF FM

dodano: 2022-11-10 18:28 | aktualizacja: 2022-11-10 19:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM „Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów” (sezon 6.), „Quiz Show”, „Złote Pługi” („Złote Brony”), „Historia Polski w obrazkach... dźwiękowych” i „Fakty RMF FM” to propozycje RMF FM (Bauer Media Group) na czwartek, 11 września br., na Święto Niepodległości.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RMF FM organizuje po raz szósty koncert karaoke z okazji Święta Niepodległości. W tegorocznej edycji imprezy RMF FM z okazji Święta Niepodległości wystąpią Blanka Stajkow, Oskar Cyms, Mateusz Ziółko, Elektryczne Gitary i Feel. Koncert rozpocznie się w czwartek, 11 listopada br. w samo południe na krakowskim Rynku Głównym.

Jak co roku z okazji polskiego dnia niepodległości RMF FM organizuje „Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów” - koncert w formie karaoke, na którym występują gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Współorganizatorem imprezy jest miasto Kraków. Tegoroczna, szósta edycja, rozpocznie się w samo południe od odśpiewania hymnu narodowego. A później polskie hity wszech czasów zaśpiewają Blanka Stajkow, Oskar Cyms, Mateusz Ziółko, Elektryczne Gitary i Feel. Obok sceny na telebimie wyświetlane będą specjalnie przygotowane animacje i teksty utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek. Cała impreza będzie transmitowana na na stronie internetowej rmf.fm i na profilach stacji w mediach społecznościowych. Relacje z imprezy znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Daniela Dyka ze studia i Jacka Tomkowicza ze sceny na Rynku Głównym.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów  od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Anna Karwan, Marta Gałuszewska, Marta Markiewicz „Sarsa”, Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel „Roxie”, Wiktoria Gabor, Piotr Kupicha, Mateusz Ziółko, Antoni Smykiewicz, Marcin Sójka, Lady Pank, Perfect, Ira, Varius Manx, Three Of Us i Sound’n’Grace (więcej tutaj).

Oprócz tego w czwartek, 11 listopada br. RMF FM zaprosi słuchaczy na specjalne wydanie „Quiz Show”, w którym Paulina Sawica przepyta gwiazdy w specjalnych biało-czerwonych konkursach (więcej tutaj).

Po godzinie 18:00 odbędzie się kolejna edycja corocznego plebiscytu „Złote Pługi”. W tym roku to Mariusz Kałamaga wybierze i skomentuje „najoryginalniejsze i najdziwniejsze wypowiedzi polityków”, układając je w swoisty ranking (więcej tutaj).

Natomiast wieczorem Dariusz Maciborek zaprasza na „Historię Polski w obrazkach... dźwiękowych”, w której przy pomocy archiwalnych dźwięków, komentarzy gwiazd i piosenek zilustruje wybrane lata z historii naszego kraju.

Święto Niepodległości przez cały dzień będzie też tematem przewodnim „Faktów RMF FM”. Dziennikarze przedstawią m.in. historię Antoniego Stawarza, organizatora oswobodzenia Krakowa w 1918 roku, oraz porozmawiają z Polakami, bijącymi rekordy w swoich dziedzinach pod flagą biało-czerwoną: himalaistą Andrzejem Bargielem, podróżnikami Mateuszem Waligórą i Piotrem Chmielińskim oraz żeglarką Joanną Pajkowską. W „Faktach RMF FM” głos zabiorą też słuchacze - reporterzy w wielkich miastach i małych miasteczkach w całej Polsce pytać będą o to, co oznacza dla nich niepodległość (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...