reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

Sport w polskiej TV 11.11.2022

dodano: 2022-11-10 13:19 | aktualizacja: 2022-11-10 19:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund. Transmisje live z Next Gen ATP Finals tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Cracovia

Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Stal Mielec
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - OGC Nice
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Stal Mielec
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Cracovia

Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań - Stal Mielec
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Cracovia
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - OGC Nice
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

16:30 Formuła 1: Grand Prix São Paulo:
1. sesja treningowa
Komentarz: Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

20:00 Formuła 1: Grand Prix São Paulo:
Sesja kwalifikacje
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokó
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - OGC Nice
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - US Cremonese
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - US Cremonese
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

10:30 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Bahrajn:
Kwalifikacje

13:30 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig mężczyzn

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Holandia - Niemcy

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Rumunia - Hiszpania
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Houston: 
1. runda

 
Polsat Sport Premium 1

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Panathinaikos BC - Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz



 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Program krótki par sportowych

20:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Program krótki solistów
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - LUK Lublin

20:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga: 
Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź

23:00 Boks: Gala, Londyn: 
Nick Ball - Jesus Ramirez Rubio

00:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Zawody
 
Polsat Sport Extra

17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Dzień 1

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Katowice - ŁKS Łódź

 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: Babilon MMA 32: 
Konrad Rusiński - Łukasz Siwiec

20:00 Boks: Gala, Londyn: 
Nick Ball - Jesus Ramirez Rubio
 
Polsat Sport News

19:00 Tenis: Next Gen ATP Finals, Mediolan:
Faza grupowa

21:00 Tenis: Next Gen ATP Finals, Mediolan:
Faza grupowa
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 32: 
Konrad Rusiński - Łukasz Siwiec


 
TVP Sport

16:00 Piłka nożna kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska - Rumunia
Komentarz: Tomasz Jasina, Joanna Tokarska

18:30 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Litwa - Francja
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak
 
Viaplay

12:00 Tenis: Billie Jean King Cup:
Szwajcaria - Kanada

17:30 Tenis: Billie Jean King Cup:
Czechy - USA

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - Hannover 96

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - 1. FC Kaiserslautern
Komentarz: Kamil Kania

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

20:45 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Australia - Nowa Zelandia

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Bath Rugby - Leicester Tigers

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Birmingham City - Sunderland AFC
Komentarz: Wojciech Piela, Dawid Szymczak

00:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: NRX Rallycross Series, Phoenix:
Wyścig

01:00 (pt/so) Sporty walki: PFL:
Gala

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - San Jose Sharks

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...