reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-07 - 2022-12-08

11-14.11 Polsat Sport: Derby i ligowe mecze

dodano: 2022-11-10 19:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 11-13 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Turkish Airlines Euroliga, Lotto 3x3 Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Campeonato Brasileiro Série A, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), Babilon MMA. gala bokserska Queensberry Promotions, gala bokserska Top Rank, F1 H2O, Formuła 1, FIA World Endurance Championship, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, rugby, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Turkish Airlines Euroliga (więcej tutaj i tutaj), Lotto 3x3 Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Babilon MMA (więcej tutaj). gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj i tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), rugby (więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

11 listopada (piątek)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

13:10 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Super Polsat

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

16:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

16:00 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: 1. sesja treningowa, Eleven Sports 1

16:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: 1. dzień, Polsat Sport Extra

17:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - LUK Lublin, Polsat Sport

17:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

18:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:50 siatkówka, Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo, Polsat Box Go

19:00 tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie: faza grupa, Polsat Sport News

19:00 MMA: Babilon MMA 32, Polsat Sport Fight

19:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: program krótki par sportowych, Polsat Sport Premium 2

19:00 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:00 MMA: Babilon MMA 32, Super Polsat

20:00 (Polsat Sport Fight) i 23:00 (Polsat Sport) gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

20:00 piłka nożna, Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - ŁKS Łódź, Polsat Sport Extra

20:20 koszykówka, Turkish Airlines Euroliga: Panathinaikos BC - Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz, Polsat Sport Premium 1

20:25 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: program krótki solistów, Polsat Sport Premium 2

20:30 siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

20:40 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2, Canal+ Family i Canal+ Sport 5

21:00 tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie: faza grupowa, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 11 na 12 listopada (z piątku na sobotę)
0:00 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa czterech kontynentów w Calgary, Polsat Sport

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

3:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

4:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

12 listopada (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 rugby, mistrzostwa świata w Nowej Zelandii, mecz o miejsca 3. i 4.: Francja - Kanada, Polsat Sport

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 MMA: KSW43, Polsat Sport Fight

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 rugby, mistrzostwa świata w Nowej Zelandii, finał: Nowa Zelandia - Anglia, Polsat Sport

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga, turniej w Lublinie: faza grupowa, Polsat Sport Extra

10:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga, turniej w Lublinie: faza grupowa, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 (Eurosport 2), 11:55 (Eleven Sports 3) i 12:00 (Polsat Sport Extra) wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport Extra, Eleven Sports 3 i Eurosport 2

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:05 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Super Polsat

13:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

13:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: 2. dzień, Polsat Sport News

13:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: St. Mirren FC Paisley - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Box Go

14:45 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:45 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: taniec rytmiczny, Polsat Sport Extra

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2

15:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

15:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga, turniej w Lublinie: faza grupowa, Polsat Sport Premium 1

16:00 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: 2. sesja treningowa, Eleven Sports 1

16:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

16:30 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: program krótki solistek, Polsat Sport Extra

16:30 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: program krótki solistek, Polsat Sport News

16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Clermont Foot 63, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

17:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:15 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport Extra

17:30 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice, Polsat Sport Premium 3

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - US Lecce, Eleven Sports 2

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:30 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga, turniej w Lublinie: faza grupowa, Polsat Sport News

18:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

18:40 piłka nożna, Eredivisie: FC Emmen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 2

18:50 siatkówka, Tauron Liga: #Volley Wrocław - BKS Bostk Bielsko-Biała, Polsat Box Go

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 1

19:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:25 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

19:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

19:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, Polsat Box Go

19:40 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: program dowolny par sportowych, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: sprint kwalifikacyjny, Eleven Sports 1

20:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:10 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:30 siatkówka, Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 2

21:00 tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:05 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: program dowolny solistów, Polsat Sport News

21:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Boavista FC Porto - FC Porto, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

22:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

22:55 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

23:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 281 (UFC281), Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 12 na 13 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa czterech kontynentów w Calgary, Polsat Sport

0:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

0:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

1:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

2:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport

4:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

13 listopada (niedziela)
5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Uberlandii: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Uberlandii: finał kobiet, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Uberlandii: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Uberlandii: finał mężczyzn, Polsat Sport News

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:55 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:25 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry podwójnej, Polsat Sport Extra

11:55 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:55 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków, Polsat Sport

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:15 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: program dowolny solistek, Polsat Sport Premium 2

12:20 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - AJ Auxerre, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

13:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: 3. dzień, Polsat Sport News

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Spezia Calcio, Eleven Sports 2

16:30 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga: turniej w Lublinie, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:25 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: taniec dowolny, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 3

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga, turniej w Lublinie: faza play-off, Polsat Sport News

16:40 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Excelsior Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

16:55 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: parada kierowców, Eleven Sports 1

17:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 siatkówka, PlusLiga: Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec, Polsst Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Trinity Zlin - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka, SuperLega: Emma Villas Aubay Siena - Valsa Group Modena, Polsat Sport Premium 3

18:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:00 Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: wyścig, Eleven Sports 1

18:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry podwójnej, Polsat Sport Extra

18:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - Gil Vicente FC Barcelos, Eleven Sports 4

19:05 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Super Polsat

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC International Porto Alegre - SE Palmerias São Paulo, Polsat Sport Premium 1

20:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Sheffield: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

20:30 siatkówka, SuperLega: WithU Verona - Vero Volley Monza, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

20:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Famalicao - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 4

21:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

22:45 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 13 na 14 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...