Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich stacji sportowych. Polecamy mecz Premier League:Liverpool FC - Southampton FC. Transmisja live z meczu eWinner 2. Ligi: Olimpia Elbląg - Motor Lublintylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Zakrzewski, Rafał Nahorny
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski CANAL+ Sport 2
16:00 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC - Southampton FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Paweł Grabowski
22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Clippers – Brooklyn Nets
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Mirosław Noculak CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Zakrzewski, Rafał Nahorny
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Boavista FC - FC Porto
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda Eleven Sports 4
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Clermont Foot 63
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Boavista FC - FC Porto
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda Eurosport 1
07:45 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Bahrajn: Wyścig 2
13:45 Snooker: UK Championship: Dzień 1
18:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów: 1. runda
22:15 Snooker: UK Championship: Dzień 1 Eurosport 2
05:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika: Wyścig 1
06:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika: Wyścig 1
19:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn: Wyścig
21:00 Tenis: Next Gen ATP Finals, Mediolan: Faza grupowa
00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 281: Israel Adesanya - Alex Pereira; Karolina Kowalkiewicz - Silvana Gomez Juarez Polsat Sport News
13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger: Dzień 2
16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield: Program krótki solistek
20:00 Boks: Gala, Manchester: Natasha Jonas - Marie Eve Dicaire
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay
12:00 Tenis: Bille Jean King Cup: 1/2 finału