reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Sport w polskiej TV 12.11.2022

dodano: 2022-11-10 19:42 | aktualizacja: 2022-11-11 11:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich stacji sportowych. Polecamy mecz Premier League: Liverpool FC - Southampton FC. Transmisja live z meczu eWinner 2. Ligi: Olimpia Elbląg - Motor Lublin tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Zakrzewski, Rafał Nahorny

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Southampton FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Paweł Grabowski

18:30 Rugby: Autumn Nations Series:
Walia - Argentyna

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Brooklyn Nets
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Mirosław Noculak
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Korona Kielce - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Zakrzewski, Rafał Nahorny

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Clermont Foot 63
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Toulouse FC
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

16:30 Formuła 1: Grand Prix São Paulo:
2. sesja treningowa
Komentarz: Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

20:30 Formuła 1: Grand Prix São Paulo:
Sprint
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria - US Lecce
Komentarz: Michał Grzyb, Mikołaj Kruk 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC 1909 - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig
Komentarz: Krystian Sobierajski, Andrzej Borowczyk, Adam Widomski, Sławomir Szymczak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Boavista FC - FC Porto
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Clermont Foot 63
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Boavista FC - FC Porto
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

07:45 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Bahrajn:
Wyścig 2

13:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 1

18:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
1. runda

22:15 Snooker: UK Championship:
Dzień 1
 
Eurosport 2

05:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika:
Wyścig 1

06:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika:
Wyścig 1

11:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

16:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Norwegia - Szwecja
 
Golf Channel

11:00 Golf: DP Tour, Sun City:
3. runda

19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 1

10:00 Koszykówka mężczyzn: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa

16:00 Koszykówka mężczyzn: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa
 
Polsat Sport Premium 2

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
St. Mirren FC - Rangers FC

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Emmen - AFC Ajax

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
AC Sparta Praga - Dynamo Czeskie Budziejowice



 
Polsat Sport

05:30 Rugby kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Francja - Kanada

08:30 Rugby kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Nowa Zelandia - Anglia

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
OnlyBio Pałac Bydgoszcz - E.Leclerc Moya Radomka Radom

00:00 (so/nd) Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Zawody

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Janibek Alimkhanuly - Denzel Bentley
 
Polsat Sport Extra

10:00 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

14:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Taniec rytmiczny

16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Program krótki solistek

17:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała

19:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

21:00 Tenis: Next Gen ATP Finals, Mediolan:
Faza grupowa

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 281:
Israel Adesanya - Alex Pereira;
Karolina Kowalkiewicz - Silvana Gomez Juarez
 
Polsat Sport News

13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Dzień 2

16:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Program krótki solistek

18:30 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Program dowolny par sportowych

21:05 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Program dowolny solistów

23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Ceremonia medalowa
 
Sportklub

12:00 Żeglarstwo: SailGP, Dubaj:
Dzień 1

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Domzale - NK Olimpija Lublana

20:00 Siatkówka mężczyzn: Prva Liga Telemach: 
Salonit Anhovo - Calcit Volley
 
TVP Sport

14:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Komentarz: Jan Sławiński, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Boks: Gala, Manchester: 
Natasha Jonas - Marie Eve Dicaire
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay

12:00 Tenis: Bille Jean King Cup:
1/2 finału

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - SV Sandhausen

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - SSV Jahn Regensburg

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - FC St. Pauli

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Brentford FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

14:00 Dart: 2022 Grand Slam of Darts:
Faza grupowa

14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Irlandia - Fidżi

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - VfB Stuttgart
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - VfL Bochum 1848
Komentarz: Michał Skiba, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - 1. FC Köln
Komentarz: do potwierdzenia

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema - RB Lipsk
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

15:30 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Anglia - Samoa

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga


16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Everton FC
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Southampton FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Crystal Palace
Komentarz: Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Leeds United
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Leicester City
Komentarz: Dawid Król, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Hull FC - Reading FC

16:15 Rugby: Autumn Nations Series:
Anglia - Japonia

17:00 Tenis: Bille Jean King Cup:
1/2 finału

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Chelsea FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Ottawa Senators

19:00 Sporty walki: KSW 76:
Sebastian Rajewski - Salahdine Parnasse
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

19:15 Sporty walki: Enfusion 115:
Gala

20:00 Dart: 2022 Grand Slam of Darts:
Faza grupowa

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - FC Hansa Rostock

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt - Erlangen

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

21:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Francja - RPA
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Edmonton Oilers

22:00 Wyścigi samochodowe: NRX Rallycross Series, Phoenix:
Wyścig

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Boston Bruins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Arizona Coyotes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Vancouver Canucks

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Columbus Blue Jackets

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - New York Rangers

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Carolina Hurricanes

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Winnipeg Jets

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - St. Louis Blues

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Detroit Red Wings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...