reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-27 - 2022-11-28

Sport w polskiej TV 13.11.2022

dodano: 2022-11-12 07:49 | aktualizacja: 2022-11-13 13:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Fulham FC - Manchester United. Transmisje live z ATP Finals tylko w Polsacie Sport Extra, w tym mecz Rafael Nadal - Taylor Fritz.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: Premier League: 
Fulham FC - Manchester United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Olympique Marsylia

Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - AJ Auxerre
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC - Angers SCO
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New York Knicks - Oklahoma City Thunder
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC - Angers SCO
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - FC Lorient
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo - Inter Mediolan

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - Torino FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

17:00 Formuła 1: Grand Prix São Paulo:
Parada kierowców

19:00 Formuła 1: Grand Prix São Paulo:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - AJ Auxerre
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona FC - Spezia Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - SS Lazio

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - US Salernitana Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - AJ Auxerre
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica - Gil Vicente FC
Komentarz: Michał Świerżyński

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Famalicao - Sporting CP
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

13:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 3

19:45 Snooker: UK Championship:
Dzień 3
 
Eurosport 2

05:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika:
Wyścig 2

06:20 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika:
Wyścig 2

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Holandia - Hiszpania

20:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Francja - Czarnogóra
 
Golf Channel

11:00 Golf: DP Tour, Sun City:
3. runda

19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Koszykówka mężczyzn: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Trinity Zlin - Slavia Praga

20:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SC International - SE Palmerias
 
Polsat Sport Premium 2

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Program dowolny solistek

14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Taniec dowolny

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord - Excelsior Rotterdam

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
WithU Verona - Vero Volley Monza
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Emma Villas Aubay Siena - Valsa Group Modena



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

11:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Marcelo Arevalo/Jean-Julien Rojer - Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara

14:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Casper Ruud - Felix Auger-Aliassime

18:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Rajeev Ram/Joe Salisbury - Marcel Granollers/Horacio Zeballos

21:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Rafael Nadal - Taylor Fritz
 
Polsat Sport News

05:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce kobiet

06:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał kobiet

07:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

08:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał mężczyzn

13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Dzień 3

16:30 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Play-off

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield:
Pokazy mistrzów
 
Sportklub

12:00 Żeglarstwo: SailGP, Dubaj:
Dzień 2

15:00 Piłka nożna: Super League: 
Pas Giannina - Aris FC

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NS Mura - ND Gorica

20:30 Piłka nożna: Super League: 
PAOK FC - Volos NPS
 
TVP Sport

13:00 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Warszawa:
Grand Prix
Komentarz: Jarosław Idzi

16:30 Boks: Memoriał Leszka Drogosza, Kielce:
Zawody
Komentarz: Piotr Jagiełło, Maciej Miszkiń

20:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Chorwacja - Polska
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak
Viaplay

13:00 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Francja - Australia

13:15 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Northampton Saints

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Burnley FC - Blackburn Rovers
Komentarz: Michał Skiba

14:00 Dart: 2022 Grand Slam of Darts:
Faza grupowa
Komentarz: Kuba Łokietek

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein-Neckar Löwen - Lemgo Lippe

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Brighton&Hove Albion - Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Paweł Grabowski

15:00 Tenis: Billie Jean King Cup:
Finał

15:15 Rugby: Autumn Nations Series:
Szkocja - Nowa Zelandia
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Rugby na wózkach: Puchar Świata Rugby League:
Anglia - Walia

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Dawid Król, Dominik Kania

17:30 Piłka nożna: Premier League: 
Fulham FC - Manchester United

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - FRISCH AUF! Göppingen

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia - Dallas
Komentarz: Patryk Rokicki, Maciej Iwankiewicz

20:00 Dart: 2022 Grand Slam of Darts:
Faza grupowa
Komentarz: Kuba Łokietek

22:00 Wyścigi samochodowe: NRX Rallycross Series, Phoenix:
Wyścig


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...