reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Praca w grudniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2022-11-11 23:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W grudniu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ciężarówką po bezdrożach Australii” (sezon 5.) i „Lodowi wikingowie” (sezon 3.), a w ramach pasma „Święta z ciężką pracą” takie produkcje jak „Wydobywcy marmuru”, „Ciężarówką po bezdrożach Australii” i „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Ciężarówką po bezdrożach Australii” 5 („Outback Truckers” 5)
emisja: w poniedziałki o 21:00

Wspaniałe widoki, ogromne ładunki, wyboje, koleiny i błoto. Kanał Polsat Viasat Explore zaprasza na kolejny sezon programu „Ciężarówką po bezdrożach Australii”. Widzowie poznają nowych kierowców, małżeństwo Nicka i Jo Atkinsów, przewożących niezbędne zapasy do osad na odludziu. Człowiek - legenda, Steve Grahame, stawia czoła kolejnym wyzwaniom, przemierzając najtrudniejsze szlaki i pracując dla najbardziej wymagających klientów. Robbie i Ashleigh Mackay prowadzą w Queensland rodzinną firmę przeprowadzkową - nie transportują jednak dobytku ludzi, ale całe ich domy. Powraca również Yogi, który w swoich podróżach od wybrzeża do wybrzeża często przewozi niezwykłe i zabytkowe ładunki. A poza tym wszystko po staremu: pożary buszu, źli kierowcy, zamknięte drogi, niestabilne ładunki, kontrole policyjne, limitowany prawem czas pracy, napięte terminy i ciągła presja finansowa (więcej tutaj).

„Lodowi wikingowie” 3 („Ice Vikings” 3)
emisja: od wtorku, 6 grudnia br. o 21:00

Trzeci sezon programu opowiadającego o życiu ludzi zajmujących się komercyjnymi połowami pod lodem na jeziorze Winnipeg. Rodzina Kristjansonów wybiera się na Islandię, aby odkryć swoje korzenie, poznać kraj przodków i nauczyć się czegoś nowego o dawnych sposobach łowienia ryb. Tymczasem na jeziorze Winnipeg panują bardzo trudne warunki, które uniemożliwiają normalną pracę. Nikt się jednak nie poddaje. Rybacy wracają do znanych sobie miejsc połowów, starając się zdążyć przed konkurencją. W tej serii widzowie zobaczą, jak kształtuje się prawdziwy duch wikingów - wszyscy dają z siebie wszystko (więcej tutaj).

„Święta z ciężką pracą”:
emisja: codziennie (od 19 grudnia br.) o 9:25
Nie każdy ma czas świętować. Niektórzy muszą szykować się do kolejnego dnia ciężkiej pracy. W czasie świąt Bożego Narodzenia widzowie kanału Polsat Viasat Explore będą mogli śledzić działania pracowników kamieniołomów w Toskanii, wydobywających najbardziej luksusowy marmur ze stromych zboczy Alp Apuańskich („Wydobywcy marmuru”) (więcej tutaj). Zobaczą, jakim wyzwaniom muszą stawiać czoła kierowcy ciężarówek, którzy przewożą towary przez zapiaszczone drogi pod palącym słońcem Australii („Ciężarówką po bezdrożach Australii”) (więcej tutaj), przekonają się także, w jakich warunkach pracują „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej” (więcej tutaj). - Te programy - i wiele innych - w grudniu br. na antenie stacji Polsat Viasat Explore - zapowiada nadawca.
 
Ciężarówka Kenworth w programie „Ciężarówką po bezdrożach Australii”, foto: Viasat World
Ciężarówka Kenworth w programie „Ciężarówką po bezdrożach Australii”, foto: Viasat World
Ciężarówka Kenworth w programie „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej”, foto: Viasat Wolrd
Ciężarówka Kenworth w programie „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej”, foto: Viasat Wolrd
Pracownicy kamieniołomów oraz ładowarka Caterpillar 988K w programie „Wydobywcy marmuru”, foto: Viasat World
Pracownicy kamieniołomów oraz ładowarka Caterpillar 988K w programie „Wydobywcy marmuru”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...