reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Krecio” - nowe odcinki na kanale Boomerang

dodano: 2022-11-12 13:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang „Krecio” Idol mieszkańców Kreciego Miasta przybywa w nowych krecich przygodach. W premierowych odcinkach 1. sezonu brytyjskiego serialu animowanego „Krecio” („Moley”) pojawią się nieemitowane wcześniej perypetie tytułowej postaci, jego przyjaciółki Dotty, magicznej księgi Reggiego i innych bohaterów produkcji. Premiera odbędzie się w poniedziałek, 14 listopada br. o godz. 12:30 w ramach pasma „Cartoonito” na kanale Boomerang. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji.

Boomerang „Krecio”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, historia głównego bohatera serialu to opowieść o tym, że nawet najbardziej niepozorna postać może zostać herosem. W filmie „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” widzowie zobaczyli jak połączenie magii i przypadku sprawiło, że tytułowy krecik podbił serca wszystkich mieszkańców podziemnego świata, stając się ich obrońcą. Produkcja skupia się na codziennych perypetiach, pokazując, że prawdziwy bohater to ten, który chętnie służy pomocą innym i każdego dnia uczy się empatii.

W nowych odcinkach pojawią się kolejne wyzwania. Postaci odkryją, że zachowanie Rolanda jest nietypowe. Ten kreci senior jest bardzo mądry, choć zdarza się, że słuchacze nie rozumieją jego przekazu. Roland to niezwykle energetyczny i wesoły gość. Pewnego dnia wzbudzi podejrzenia mieszkańców: będzie węszyć po całym mieście. Krecio i Dotty zaczną podążać jego śladami, a w ten sposób odkryją tajemniczy tunel. Innym razem Krecio postanowi zostać pielęgniarzem. Bohater nie boi się żadnego wyzwania, nawet w obliczu kontuzji Ogrodnika, który potrzebuje jego pomocy. Sęk w tym, że Krecio w swych staraniach stanie się nieco irytujący dla poszkodowanego. Przed bohaterami również takie wydarzenia jak piknik naukowy i odwiedziny gigantycznego kreta Tymka Ziemka (więcej tutaj).

Nowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Krecio” na kanale Boomerang będą emitowane w ramach pasma „Cartoonito”, które widzowie mogą oglądać codziennie od 8:00 do 14:00 (więcej tutaj).

„Krecio” - sezon 1., nowe odcinki, emisja codziennie (od 14 listopada 2022 roku) o godz. 12:30 na kanale Boomerang. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...